Zdravotna poradna

mersy

veronika, a co mas aj iny problem-zapcha, hnacka, plynatost, bolesti?
podla toho sa traba zariadit,lebo len na nafukovanie je espumisan

TZ1

hnačka,vracanie,zimnica,kolena bolia od jula,členok vytknuti,bolesty hlavy,žlčníka,horučka či teplota 33,9 zda sa vám že dobre se mám.

Mám problem s kolenamy ked sem byl u ortopéda našel na dvoch kolenach zapal okolo jablčka predpisuje my len mastišky lieky bol sem aj na elektroliečbe a rehabilitacii potrebujem zistit čo mám presne snimy s kolenamy a či je aj iná liečba ak ano aká všetko okrem operacii snej mám strach a mám obavu ked sa minu lieky a mastička od ortopéda tak se bojím že sa my stane to čo semy stava ked vzstanem tak ked začne bolet koleno tak sním nepohnem na 15 minut pomože my dagdo a bolí to už od jula,zima,vytknutí členok a mál sem zachvat žlčníka.

chirurgicky doktor povedal že to nič neny važne zaujmave je to že sa našly kamene nič to neny važné.

veronika

ajojte potrebujem nutne pomoct som na cypre a tu mi doktor vobec nepomohol mam uz mesiac problem po kazdom jedle sa mi nehorazne napuchne nafukne brucho prosim vie mi dakto poradit co to moze byt

TZ1

Myslel sem že pred 3 mesiacmy to prestane a vypadalo že ano až od pondelka to začalo silno bolet.že ked nepomože žiadná liečba tak operacia povedal ortopéd bojím se hrozne.Mám problem mám zapal okolo jablčka na 2 kolenach neny iná možnost než operacia?