Panická porucha

danculka

ahojte bojujem s pp tri roky a nedari sa mi to problem je nove prostredie ludia kini divadlo proste vsetko su dni ked som len doma bohuzial moj priatel to nechape a preto sa mi ruca vztah mam pocit ze to vobec nechape vie mi niekto pomoct ??

janka

Caute...ja to zevraj mam tiez....len som sa chcela opytat ci to budem mat navzdy alebo sa to vylieci tymi liekmi postupne...a je to normalne ked stale nad tym rozmyslam a nemozem sa toho zbavit a ze sa mi chce teraz stale spat z tych liekov a ze placem stale?

chruňko

Ale, ale... to snáď nie. Veď vieš ako ťa tu všetci majú radi + free verbung, tak prečo potrebuješ obdivy aj od nejakého chruňa. Inak s tým časom máš pravdu, mať ho toľko ako ty...

RNG

Tak s tym prastim aspon na par dni.
Ja obetujem svoj drahocenny cas a niekto si so mna bude este utahovat, nejaky chruno, ako sa sam nazval.

foli

Lela 11: Díky ti moc za príspevok. Co sa týka mňa nechcem ísť k psychológovi, ja neviem ja som taká tvrdohlavá, ja si všetko chcem vyriešiť sama, a ani nemám odvahu tam ísť. Ak Ťa ešte nabadne niečo povzbudivé, budem rada ak napíšeš, ahoj:))

samko r.

frost, skús piť čaj 1:1 ľubovník bodkovaný a myšochvosť (rebríček). Dostať aj v nálevových sáčkoch. A nepi tú bordelovú colu!!!