bolesti kosti

Príspevok v téme: bolesti kosti
Andy_1

Zaujimalo by ma, co moze sposobovat ostru bolest kosti, moja mamka uz dlhsi cas, taky polrok urcite trpi na ostru neprestavajucu bolest na lavej ruke, najprv pri lakti, teraz na ramene, bolesti sa stupnuju, no ma niekedy obdobie ked su slabsie, ale stale su tu. Bojim sa aby to nemalo nejaky trvaly nasledok.

anonym_434

Pat rokov som sa stazovala u lekarov ze mam silne bolesti,tlaky v oblasti konecnika,ktore prichadzaju necakane. Nikto ma nebral vazne stale mi robili chirurg.vysetrenia ktore nic nedokazali. Za pat rokov mi ziadny lekar nedal urobit CT,ci MR,ktora by urcite ukazala moj problem. Az tento mesiac po MR sa ukazalo, ze mam velky nalez v oblasti kostrce. Lekari mi pisali ze mam pestrejsie ochorenie alebo ze planuju psychiatr.vysetrenie.Ked som prosila o CT,tak mi lekar povedal, ze co by som este chcela, ved mi urobil RTG a tam nic nie je, ze si namyslam. Teraz mam problem dalsi,najst si dobreho neurologa alebo ortopeda.Poradte lekara, s kym by som problem mohla skonzultovat.

Andy_1

Dakujem za vsetky rady... prosim ak mozte, ozvite sa mi na Audrey@post.sk
Mamka odmieta ist k lekarom na vysetrenia...

Ivka1

Andy tie bolesti kostí môžu signalizovať
viacero ochorení. Maminka by mala ísť
na vyšetrenie na dozimetriu atď. Keď budeš potrebovať tak sa ozvi cez fórum .
Napíš mailovú adresu ozvem sa.

mima

Ahoj Andy,moj otec mal niekolko mesiacov bolesti chrbtice a klbov.Najprv boli slabe znesitelne no potom prerastli do velmi silnych neutichajucich nepomahali ziadne lieky proti bolesti.Podla lekarov v nasom meste islo iba o bezne opotrebovanie platnicky .A teraz otec lezi ochrnuty ,diagnostikovali mu maligny melanom ktory metastazoval do stavcov ,rebier...a jeho zivot sa rata uz len na tyzdne.Nadory na kostiach ukazalo az .specialne vysetrenie.Verim ze tvojej mamke nebude nic vazne ale netreba cakat a ist na potrebne vysetrenia .

Dodesku

Mily Andy,nechcem ta strasit,ale raz som cital,ze bolest v kostiach indikuje rakovinu krvi.Dufajme,ze v pripade tvojej matky to tak nebude,ale rychlo by si mala dat spravit vysetrenia.