prosim :((

Príspevok v téme: prosim :((
hankaa

ahojte..viem,ze mj problem nesuvisi zo zdravim,ale aj tak by som potrebovala radu..tyka sa to skoly..konkretnejse znamok..kedze sa teraz znamky zapisuju na internetovu ziacku knizku,matke nijaku znamku neutajim..niee sanca..ked ma ten kod od ziackej..:(
ale ten kod som vcera skryla,lebo mam tam uz 2 trojky...matka vcera chcela vidiet znamky,ale nemohla najst kod..ale ona vie ze som to skryla ja..
dnes mi hovorila ze ked pride z roboty chc mat kod na stole..
ale ja jej ho nemozem dat,lebo ona na mna za trojky ziape chce aby som sa ucila na same 1 ale ja zato nemozem..:(
co mam robit?bojim sa velmi

hankaa

ale nic jej nezakazujes ze?si uplne super,keby som mala taku matku ja..dcera ma obrovske stastie..
..moja matka aj ked trebars napisem test s celej triedy najlepsie-na 2 co sa mi teraz stalo..nepochvalila ma,ale :na jednotku si nemohla vytiahnut?stale len jednotky a jednotky..a ked jej poviem,ze ked je taka mudra,nech mi ukaze vysvedcenie jej,aka bola ziacka ona,tak je zle..

ethel

kludne si poplač...aj to pomáha...možno preto je taká,že je na teba sama,keď je ocko preč...ja som naozaj rodičovstvo pochopila,až keď moje dieťa začalo chodiť do školy....aj ja som dnes po nej kričala,lebo ju zaujíma kamarát pod oknom a v žiackej má 4:-)Ale musím pokričať,aby si nedovolovala a trošku sa snažila...vidíš robím to a pritom viem,že je to blbosť!:-)ale nechcem od nej aby mi nosila len 1.Ja som tiež nenosila len 1 a tu som a tak to beriem aj u nej...

hankaa

no moj otec je uplne super ten mi povie ze si to mam opravit,proste sa zomnou porozprava,ziadne vyskoty nic..ale je bohuzial v zahranici v praci..ja chcem aby tam bola matka,a otec nech je doma..strasne mi chyba..az mi vysli slzy..to nic..
rozpravat som sa skusala,aj som jej hovorila co si myslim,ona vie svoje,a to je prenu to NAJ..:(

ethel

chápem...niekedy si rodičia neuvedomia čo činia....vieš čo je na tom najhoršie?Ja som bola ako ty a hnevala som sa na otca...dnes som ako on:-) Našťastie si to vždy uvedomím a je doma pohoda:-)Neskúsila si sa s ňou o tom normálne porozprávať,tak ako nám tu teraz?Ja vie,nepustí ťa k slovu,ale možno sa nachvílu zamyslí....Vydrž rok,stredná skončí...

hankaa

ja sa snazim..ale uz ma nic nebavi...ucim sa ako viem,ona chce odomna viac..chce ma mat dokonalu...:((
niekedy mam chut koli tomu odist z domu aby videla co to je!!

ethel

netáraj,prečo by ťa vyhadzovala...vykričí sa,ty sa to doučíš a opravíš si to,ale snaha musí byť aj z tvojej strany!!

helkaa

ale moja matka je hrozna...ja ju nenavidim..chce odomna stale viac..ucim sa tak na dvojky az na tie trojky teraz..chodim na strednu,je to dost tazka skola ale ani za jednu dvojku ma nepochvali..naopak hundre ze to mohlo byt za jednotku..
ja uz nevydrzim..a teraz ked uvidi trojky,vyhodi ma z domu

ethel

vieš ako to robí moja dcéra?rozplače sa:-)))to ma ukludní od zjapania a podebatíme normálne,naučíme sa to spolu a musí si to opraviť:-)))