kedy zacina??????????

ifka

aj ja si myslim ze by to malo byt ok :)to ti verim ze je to stres, ja som bola tiez z toho strasne nervozna ale bolo to v poriadku, teraz ho uz dostat aj bez predpisu v lekarni...drz sa pa :)

vuva

vdaka,pisem ja nie.tie tab mi dala gynekologicka ale vravela ze by som nemala byt v tom a tab dala na moje zelanie..ale aj tak je to stres

ifka

no tak potom dobre ked to neuziva castejsie :) ja by som sa riadila asi podla noveho cyklu...no 18teho bol dvadsiaty den cyklu a dostala...takze sa jej v dosledku postinoru cyklus skratil, cize teraz by mala dostat az okolo 14. aug...tak pre istotu kupte baby-test aby ste sa zbytocne nestresovali,hm? Ani neviem ci mi pise vuva ci jej frajer v jednej vete pouzite aj jej aj mi :)

vuvu

nie uzila to prvykrat,bolo to 10jula menstruaciu dostala zhruba okolo 18 normalne ju mala dostat az teraz 27 teda mi meska 5 dni.a tete bolo zle asi o dva dni skor nejedli to iste

ifka

no ked vracala, tak to zrejme nie kvoli tomu, ze by bola v tom, mohla bud nieco pokazene zjest (ked aj teta vracala a jedli to iste)alebo to je jedna z komplikacii postinoru (vracanie, bolesti brucha), pozor ale na to, kolko po uziti postinoru vracala, lebo mohla vyvratit aj tabletku skor ako stihla zaucinkovat. To s tou menstruaciou kedy ju mala dostat som poriadne nepochopila, napis mi to este raz.Ked uzila minule a dostala skor, to je normalne a mohlo jej to trochu rozhodit cyklus. Z toho co pises sa mi zda ze postinor pouzivajte castejsie, prosiiiim skuste iny druh, toto je ta najhoria moznost ochrany aku mozte pouzivat, tie tabletky maju agresivny ucinok...jejorganizmu to nerobi dobre, skodi to jej zdraviu...pa

vuva

uzila to v jedenasty ale mam strach bo vcera mi bolo cely den zle a 2x vracala a neviem ci kvoli tomu ze by bola v tom alebo je to aj pocasim lebo aj tete bolo zle a vracala..a este ked uzila postinor dostala menstruaciu o tyzden skor ako mala a neviem ci to bola normalna abo kvoli tab. mala ju dostat od dnes pred 5dnami a nic..

ifka

no 58 hodin je dost... ale este ste to stihli :)10 dni po menstruacii...a pocitali ste to od prveho dna menstruacie? Cyklus sa pocita od prveho dna...14 dni po zaciatku menstruacie je ovulacia, vtedy je sanca otehotniet najvyssia, plus tie dva dni co preziju spermie...takze 12-16 den po je najvacsie riziko...a sanca neviem, ludsky organizmus je nevyspitatelny, ale drzim palce!