Preco nemam orgazmus pri sexe? Ma este niekto taky problem?

Príspevok v téme: Preco nemam orgazmus pri sexe? Ma este niekto taky problem?
ceresnicka

Mam 21 rokov staleho partnera asi rok aj par mesiacov ale pri sexe nemam orgazmus proste.....neviem cim to je som vadna alebo co?Prvy sex som mala skoro v 18 tich ale od vtedy som mala len 2och partnerov a snimi som pravidelne sexnemavala musim povedat ze niec casto takze dalo by sa povedat ze tento partner co mam teraz je akoby prvy taky poriadny s ktorym mam pravidelne sex.Myslite ze sa to rokmi napravi a ja dosiahnem orgazmus aj pri sexe?=O((hmmm

HJUNE

Moja byvalka pri mne tiež nevedela dosiahnuť orgazmus a ani pri iných.. ale keď masturbovala sama tak vtedy dosiahla bez problemov. No a chcem povedať že s mojou sučasnou priateľkou je to zase úplne iné. Vie sa spraviť niekolko krát po sebe už len keď ju lížem, o sexe už ani nehovorím. Navyše ju pri lízaní škrabkam po stehnách atď. a vtedy to ide ako po masle. Túto si budem držať ako kliešť, asi tolko z mojej skúsenosti.

Szymonka

Ahojte ja mám 28 rokou a tiež som ešte nikdy nedosiahla orgazmus pri masturbaci áno ale pri chlapovy nie aj keď má lize nerobí my to nič keď prstuje tak cítim ale nevzrušuje má to keď si sama masturbujem áno neviem čím to je ale mrzi má to veľmi viete my poradiť či sú nato niake tabletky alebo geli atd..?

Szymonka

Ahojte ja mám 28 rokou a tiež som ešte nikdy nedosiahla orgazmus pri masturbaci áno ale pri chlapovy nie aj keď má lize nerobí my to nič keď prstuje tak cítim ale nevzrušuje má to keď si sama masturbujem áno neviem čím to je ale mrzi má to veľmi viete my poradiť či sú nato niake tabletky alebo geli atd..?

miskaroz

odporúčam vyskúšať nejaký stimulačný gél špeciálne pre ženy, majú ich viac druhov napríklad na eros.sk

N159

Dobry deň chcela by som sa opytat mam 21 tiez som este nedosiahla orgazmus pri sexe ale pri ostatnych veciach ano a stale ma to pri sexe boli z partnerom sme spolu 3a pol roka pomožte :( som zufala

bobonik

dobry den chcem sa opytat z manzelom som uz 6rokov a este stale som nemala orgazmus a pretym som nemala ani ineho chlapa takže neviem ako to je.... viem mi niekto poradit

MI6

ahojte 2501 a viol1988 a aj ostatné, ktoré s tým máte problém. To čo popisujete je normálne u niektorých dám. Skúste použiť erotickú vibračnú pomôcku na klitoris. Garantujem, že za pár minút budete vedieť čo to je orgazmus a postupne to pôjde aj bez pomôcky.

2501

Ahojte. Ja mam uz rok priatela mame spolu pravidelny sex ale este som nemala orgazmus a uz ma to nebavi predstierat ze ho mam poradte mi. Mam aj niekedy pocit ze by to aj bolo ale nejde to cim to je ?