NEDOVERA

drnda

vies karla on mi hovori to iste,ze bud ho lubim,alebo nie. A nie,ze podlatoho ako sa zobudim,ale ja to tak niekedy citim a nebudem mu hovorit,ze lubim Ta ked to tak necitim. A mas pravdu trapim sa a aj on,viem to. Co s tym mam robit.Nedokazem to v sebe dusit,ked mu neverim tak mu to poviem. Som zvedva na tie vypisi. Budem tam mat aj text smsiek????????

karla

Základ každého vzťahu je dôvera. Ak mu neveríš, tak sa s ním rozíď, lebo sa budeš trápiť ty a samozrejme aj on. A ak miluješ, tak miluješ stále bez prestávok. Takže ak to niekedy necítiš, tak preto lebo nemáš čo cítiť.

robo:)))))

Nie nie si normalna...
Buda sa snim porozpravaj, ale nehladaj nieco za jeho chrbtom. Mohla by si zistit ze to je tvoja paranoja, ale uz moze byt neskoro. Mne keby to spravila priatelka a pridem na to, nebudem s nou ani o hodinu dlhsie. Vies my nemame radi paranoicky, ani ziarlive furie, tak isto ani majetnicke, sebecke, so sebou nevyrovnane individua.

drnda

velakrat sme sa o tom rozpravali a aj napriek tomu ho neustale podozrievam. Lubim ho,ale niekedy to tak necitim.JE TO V PORIADKU???????? Cez den mi napise alebo zavola,ze ma lubi a zalezi mu na mne,ale ja mu to niekedy nedokazem povedat,lebo to jednoducho tak v ten dany moment necitim,bud som unavena,alebo ma nieco hneva.... CO S TYM MAM ROBIT??????? Jeho to dost trapi a uvedomujem si aka som.