Chcem sa spýtať...

Príspevok v téme: Chcem sa spýtať...
pedo

Bol som vonku s jednou fajn babou,spravili sme si pekny večer a bolo to nase prve stretnutie.Predtym sme sa osobne nepoznali iba cez net,ale tak keď sme sa lúčili som jej podal ruku a rozlúčil som sa. Ale mal som taký pocit, aj keď neviem či to bolo aj z jej strany tak ako sa mi zdalo,ale proste som mal pocit,že nechcela iba podanie ruk.Len som si myslel,že na prvé stretnutie je skoro pobozkať ju. Tak sa chcem spýtať,že kedy spoznam,že možem babu pobozkať,že je to proste obojstranné ??

slniecko33

Pedo...ak je aj staršia a vážne chce byť s tebou tak jej je jedno či je staršia alebo mladšia na veku nezáleží... a myslím si že zistíš na dalšom stretku ako sa veci majú.Sám musíš spoznať čo chce alebo sa o tom porozprávajte...:D

mojojko

pocuj ak sa ti zda ze to chcela nedavaj jej pusinku hned prve stretko ak ta vazne chce da ti to na javo a ak chces tomu dopomoct musis sa postarat o to aby po tobe tuzila nesmes sa jej lahko vidat lebo ako lahko lebo ako richlo budete v tom tak richlo to pojde aj naopak cize hadka, rozchod...

Musis sa jej zdat tasko dosiahnutelny ale zase to neprehanaj len aby to nemala lahke pomali postupuj a napinaj ju mierne... opakujem mierne vravim ti ak to potom vidrzi dva tyzdne budes za vodou.

Ale dvolezite je ze druhe az trete stretko je to prave

pedo

Dakujem ti slniecko33. Ešte som chcel doplniť že je staršia o 3 aj niečo roka,tak ja len či to nebol pre mna klamný dojem,vieš že či nechce byt len kamarátka.Ale dufam,že že nie,bo je fakt fajn baba.

slniecko33

Ahoj Pedo:) myslím si že ked si cítil že by chcela aj pobozkať tak to asi tak bude. Ale myslím že si spravil správne že si ju nebozkal hned na prvom stretnuti.O to krajšie to bude ked budete tužíť po tom obaja ak to ete nestela. Takže ked bude na teba zahladene pozerať je to znamenie že si asi ten bozk želá. Tak nabuduce môžeš skusiť a uvidíš reakciu myslím že len pozitivna bude.Tak pekny dnik prajem:D