ACH jaj :((

Príspevok v téme: ACH jaj :((
nikinka

ahojte:)noo takze zacnem..prostee dnes je piatok a ja som zase smutna.. vieem malo by to byt naopak.. som proste divnaa..kazdy sa chysta vonku ku kamosom,len ja som uz prezlecena do pyzama a sedim doma:((tak to je kazdy vikend..nemyslite si ze nemam kamosov.. maam ale byvaju dost dalej odo mna a nemozem tak vecer chodievat do susednych dedin ani nemam ako ... no a tu v dedine nemam moc kamosky, bo to su take velke caje..no proste nemam ich rada ... kamosov aj mam ale neviem mne to je take divne chodit von len s chlapcami .. bo ked oni zacnu rozoberat take chlapcenske temy tak dajak tam nepasujem, a rozoberaju tam caje :D noo a ja sa na moje kamosky proste nemozem spolahnut :(( furt mi slubia ze dakde pojdeme ale nakoniec ma furt sklamu .. jooj aj minule sme mali ist na disko a v ten den mi zavolala kamoska ze mama ju nepusti .. ale hlavna vec ze ona sa potom vecer dakde zabavala a ja som ostala doma :(( zas ! a pritom som mohla ist s kamosmi... ale nesla som bo nebola kamoska s ktorou by som sla.. len samí chlapci by tam isli ... no aj napr. nabuci tyzden v piatok mame ist na disko do moldavy nad bodvou... to je asi viac ako 100 km od mojej dediny.. ale to neni problem lebo by som sla.. bo tam som uz bola alee to tak vyzera ze ta moja kamoska zase nepride ! hoci mi vravela ze priide na sto pro ! no a idu este dvaja moji kamosi..tak co mam robit ? mam dokazat kamoske ze viem odist aj bez nej? mam ist len s kamosmi?ale poviem vam ze sa trocha bojim.. bo len s chlapcami.. to je take lepsie ked tam je aj dajake dievca.. co ked ma tam tí chlapci dakde nechaju ? :D joooj ja mam ale problemy co ? jooj ale fakt .. mna to trapi.. bo furt to robim.. ja by som barz chcela ist.. furt ked ma dakde volaju tak nakoniec neodidem bo nemam kamosku ktora by so mnou prisla :((( tak mam sa na to vysrat a ist aj tak ? mozno ze by som si nasla nove kamosky ne ? ale nee.. ja si aj tak nahovorim ze zle tam bude a ze bez kamosky nemozem ist a take (((

nikinka

katica: jaaaj tak to je veru ze problem.. hmm .. :(( tak daleko od seba.. a to ako ste sa spoznali ked smiem vediet ? :) aj ja tuzim po dakom koho mat nikdy nebudem :(( co uz :))

katica

nikinka, nebud smutna,aj ja sedim vzdy doma... a teraz som aj zaluben az po usi a ciitm ze aj ten dotycny ma miluje...iba mame malicky problem, zije v rumunsku... asi 1000 km odtialto, tuzime po sebe, neuveritelne....

sillvi

ahoj nikinka, nemáš na azete nick? mohli by sme si pár rp-čiek vymeniť. Ale keď môžeš napíš čím skôr, lebo som hrozne unavená, a chcela by som ísť spať, tak zatiaľ ahooj

nikinka

sillvi: mam 17 rokov .. jeej to ma tesii :)) ja som z okolia trebisova z dediny streda nad bodrogom.asi nepoznas co ? ale zvykla som chodit do moldavy na disko ... lebo kamosi furt tam chodia.. alebo do kosic ...

sillvi

ahoj nikinka! Koľko máš rokov? keby si chcela ja dosť často chodím do moldavy na diskotéku, mohli by sme sa stretnúť, zabaviť sa spolu, aby si tam niekoho poznala (nielen chlapcov), keď sa na teba kamošky vykašlú,ok? ináč z ktorej dediny si? a nebuď smutná, uvidíš to obdobie prejde, aj ja som tým všetkým prešla,a odpíš, poprípade si môžeme vymeniť e-mailové adresy, tak zatiaľ papa

nebud smutna

nikinka, neboj nie si jedina, ktora ma take problemy.mas pravdu,ze vzdy je lepsie ked ide aj nejaka kamaratka s tebou, teda dievca.mate sa o com bavit a nemusis len chalanov pocuvat:-)).no a kebyze kamaratka u teba prespi a urobite si program , moze byt aj doma, povedzme skraslovaci , alebo ak by vas rodicia pustili spolu?/tak aby maminy o vas vedeli samozrejme.alebo naopak.popripade sa skus skamaratit s nejakou babou u vas, alebo blizsie, neverim,ze len caje :-)tazke su tam.hmmm??ak niakko nepojde, neplac nad premarnenym vecerom, urob si program doma, povedzem si vyclen piatkove vecery na skraslovacie, relaxacne..:-))[pa.

nikinka

jooooj a aj moje sebavedomie je nulovee :(( totaaalne nulovee !! furt na sebe najdem dajake chyby.. male prsia.. haha ze male ! ziaadne .((( velky nos... velke brucho .. vlnite vlasy.. brutaaal... ale zase mam pekne oci a zuby a nechty :D hehe ... a som vysokaa.. dakedy aj to mi vadi ... no inac mam 17 rokov.. ja vieem.. pubeertaaaa