BLONDINY-BRUNETY

jajaja295

ja mam blond melir,ale keby som chlap,tak som na tmavovlase a aj chlapi sa mi pacia tmavi,blondaka som pekneho asi este ani nevidela

vikuska

Podla toho co sa ktorej hodi. Niektore odfarbene brunetky na blondiny su desne neprirodzene ked neutrafia farbu a naopak nie je nic horsie ako ked "brunetke" vytrcaju povodne blond korienky. Kazdemu sa paci a pristane nieco ine, ale tiez si myslim ze blondinky su uprednostnovane. Na druhej strane brunetky posobia serioznejsie a nedobytnejsie.
Ale co rysavky? Maloktoremu chlapovi sa pacia co som si vsimla, hlavne tie mrkvove prirodzene s bielou pletou :(

RIA96888

PODLA MNA SU KRAJSIE BABY S TMAVIMI VLASMI LEBO BLONDINY SU NIEKTORE TAKE NEPRIRODZENE HLAVNE ODFARBENE A KED SI DAJU CIERNE MIHALNICE A OBOCIE SPRAVIT TO SA MI NEPACI ALE KAZDY MA INY NAZOR

katty19

viac sa mi páčia brunety ako blondíny a nehovorím to preto, že som bruneta, hnedá farba na mňa pôsobí teplejšie a nie som teplá:)

lalalaaaa

mne sa páčia blondínky, brutnetky ani moc ne- zapadajú do davu:D a to som pritom ja pôvodne blondínka ale prefarbujem si vlasy na hnedo:P no zas idem na blond:D

muckaa

ja som zase citala o brunetkach ze maju vacsie sance. a osobnemi je to jedno.. mam priatela ktory kebyze som sa prefarbila na blond.. tak to by bolo hotove peklo... a to bol tiez vraj na barbinky.. a teraz ? no som skoro ciercnovlaska farbim si vlasy na cokoladovu, vyzera toprirodzene.. .. ten komu sa paci nech sa paci komu nie jeho vec, ludia su rozni..... a ja mam tiez najlepsiu kamaratku prirodzenu blond, zamturovala na same 1tky je uz prijatana vysku bez skusok- to nieje o rozume apovahe..mne tiez niekedy niekto zo srandy povedal.. \"spravas sa ako blondinka\" jednoducho to sa len hovori ze blondiny su take.. takisto by sa mohlo hovorit o brunetkach. tie vtipy ako o blond. a opolicajtoch napr a bla bla toje toiste, a najdu sa aj vynimky ktore sa spravaju fakt hrozne a ked maju este blond vlasy tak a je to tu... mne je to uplne jedno.. ohovorim len dievca ktore ma na hlave chcemlon a neprirodzenev xyzerajuce vlasy ktore jej vobec nepristanu... blondiny brunetka-je to jedno ...

tocoje

no tak ludia, aby ste vedeli, som brunetka a bola som kedysi blondska...myslim si ze je totalne JEDNO aku mate farbu vlasov ! cloveka treba spoznat zvnutra a nie na vonok ! boze ved co si myslite, o par rokov vam tie vlasy aj vypadaju a ostane z vas akurat tak scvrknuta sediva kopa ! dolezite je aka ste vo vnutri, a nie co mate na hlave!!!