BLONDINY-BRUNETY

nina30

Ale najzaujímavejšie je sledovať, keď do TV ... nastúpi nejaká mladá kočka a po čase ju prerobia na to isté čo tam majú, skoro každá je vlastne blond. Nechápem prečo tá uniformita, veď práve to je pekné že každá je iná a nie rovnaká.

retro

vitana:asi hej,ale dobre divá.Moja manzelka je bruneta a asi som nic lepsie urobit nemohol,ako si ju zobrat.Prepac,ale ja uz k blondinkam doveru nemam

jancecka

aj mne to je jedno :DDD som tmavovlasá, chcela by som byť hrdzavá :D ale nie farbou, ale prirodzene :D a pehy sú krásne ale páčia sa mi aj blond je krásna ako aj tmavá :D ako na babách tak aj na chalanoch :D

sonulkaa

moj drahy bol cely život zatazeny na blondinky až kým nestretol mna čiernovlasú:-Dmyslím že to vobec nie je o farbe vlasov ale o vyžarovaní a iskre..mne sa rovnako páčia blondíny ako brunety..ved taka charlize theron je krasna, ale i monica belluci tiez:-)

retro

Vzdy som bol z blondiniek nameko,az kym som si taku jednu nezadovazil.Su to pekne baby,ale to je vsetko.Blondina?Nikdy viac!Nevravim,ze vsetky su rovnako zradne a prefikane,ale vecsina z nich urcite.

tragedy

som blondika, ale pacia sa mi vsetky vlasy pokial su zdrave a leskle:) cierne asi najviac, to som vzdy kamaratkam zavidela:) ale mne sa aj zrzky pacia:)
ale chlapov blondakov dako nemusim:/