Mozgová príhoda.

ajka1111

Tento odkaz posielam hlavne pre uzivatela RNG,citala som vasu radu ohladom doplnkovych pripravkoch Nattokinazu,uz som to pozerala aj na stanke ktoru odpoucujete alenie som si moc ista lebo som nasla dve varianty,a neviem ktora je ta spravna a preto by som sa s vami chcela dohodnut ktory z nich je spavny,ten ktory ma taku oranzovu nalepku alebo bielo modru,alebo co by ste mi pomohli vybrat pre mojho tatinka,prekonal mozgovu prichodu a teaz mu na sone nasli daku prekazku ktora mu brani dostatocne prekrvovat hlavu,cize prava strana mu funguje na 80% a lava na 20%,ja absolutne neviem co to znamena ani neviem ci sa bat musime cakat az pojde na ct a potom budeme mudrejssi,ale chcem mu pomahat ako len mozem a preto ak mate dake dobre skusenosti,prosim vas pekne o radu kohokolvek z vas a odporucte mi dake dobre rady a doplnky,prosim vas pekne vsetkych,ak mozte posli te mi to ne emial:mrvova21@post.sk
A ten nattokinaze bz mohla uzivat aj mamina ktora ma problemy dost velke s krcovymi zilami alebo viete na to nieco vhodnejsie?dakujem velmi pekne za pomoc vsetkym

RNG

Vseobecne proteolyticke enzymi rozbijaju krvne zrazeniny.
Telo produkuje plazmin na to.
Podobne ucinky ma nattokinaza/nattozyme, serrapeptaza/serrazyme a ciastocne aj bromelain(z ananasu) a enzymi z papaje.
Zivocisne, ako pankreatin, trypsin a chymotrypsin su menej uzitocne, lebo sa nicia znacne zaludocnymi kyselinami.

Pre ludi s "hustou" krvou a mnozstvom tromboidov v krvi je potrebne brat extra enzymi na znizenie lepkavosti platniciek kazdodenne na prazdny zaludok na zriedenie krvi a odstranenie zrazenin.
Kto chce podrobnejsie udaje a zdroje, nech mi da e-mail adresu.