DISKOTEKY

Príspevok v téme: DISKOTEKY
lucia202020

ahojte...chcem sa spytat na vas nazor...mam 20 rokov a prilis ma nebavi chodit na diskoteky....viem, ze som mlada a teraz by som si mala uzivat zivot v plnom prude,zoznamovat sa s novymi ludmia tak... lebo viem, ze ked budem starsia, tak tam nebudem chodit uz duplovane...proste ma nebavia vselijake tie party a tak..a opiti chlapci..no proste ci JE TO MRHANIE MLADOSTI????

lucia202020

...jeeej no potesili ste ma...fakt ste ma uistili a budem nadalej sama sebou a nenecham sa ovplyvnovat..mala som k tomu ciastocne averziu aj kvoli tomu, ze som sa dozvedela, ze moj byvaly ma tam podvadzal za noc aj s 3 babami...je mi aj tazko z toho, ze sa tam robia take nefer veci...ale nie je to len kvoli tomu...jednoducho to nemusim...diky moc!

minno

Lucia..ja mam 19,budem mat 20 a este som v zivote nebol na diskoteke..nebavi ma to..a neznasam takych ludi,ktorí chodia na diskoteky kvoli sexu,chlastu...podla mna je to traaaapne ale oni si myslia,ze su cool:))) nech si myslia...ja len tolko..ako citam,tak sme dost ludi co nechodi a urcite este sa ozve viac ludi:))pekny dnik

mikona

lucia, mam uz cosi cez 20 a bolo obdobie kedy sme s kamaratmi chodili do mesta casto (nie sa opijat a podobne veci, len si proste zatancovat a zabavit sa), ale o nic neprichadzas, naozaj. Postupne ma to prestalo nejaksi bavit, ved je vela veci, ktorym sa clovek moze venovat. Ked idem vecer nahodou po meste a vidim kopu tích napitých ludi, dokonca uz aj tie mlade detska 13,14-rocne ako sa tackaju atd. tak to uz je fakt moc... nechapem... vtedy si poviem, byt v klude niekde s kamaratmi, alebo len doma, to je ovela lepsie travenie volneho casu...

...

urcite to nie je mrhanie mladosti, ved tu si mozes uzivat ak inak , napr.sa kulturne obohacovat s kamaratmi na vystavach, chodit do kina, prirody,je mnoho moznosti,ktore ti diskoteka neda.

che guevara

Ver mi ze je nas dost co na tie sproste "party" nechodia. Ved ti ludia sa uz bez alkoholu ani zabavat nevedia! Aj ja mam 20 rokov a tiez nerad chodim na take miesta. Ved zabava je venovat sa svojej oblubenej cinnosti, no nie? A ja by som si partnerku asi nehladal na takomto mieste. Mnohe fajcia (bozkavat sa s takou je ako bozkavat popolnik) a opijaju sa ze je to az nechutne . . . fuj

stasticko

CAv luci, ja mam 17 a som na tom tak podobne. Pre mna je to strata casu. myslim si ze ns tom nie je nic cudne, ci nenormalne, hoci mnohí ludia si to myslia, no ich problem. vobec nepochybujem o spravnosti svojho postoja, a ani ty by si nemala. som mlada a ine veci su pre mna dolezite, napr.skola a to dost vyrazne. mnohi vravia ze sa takto bude dost tazko hladat partner. no neviem...
Prajem ti vela stastia a sebe tiez:)))))!

identity

mne to niekedy pripada akoby to bolo niekde definovane. uzivat si zivot= chlast, party a sex. a tak vsetci aby nahodou nevyzerali divne, tak sa tiez riadia tymto mottom. ved to robia vsetci, tak to budem robit aj ja.
neboj sa. si OK. aspon mozme zalozit klub sucharov :)) a mozno budeme prekvapeny, kolko ludi sa k nam prida. mozno casom zistime, ze je nas viac ako tych co si "uzivaju zivot".

lucia202020

..no viete....lebo normalne uz som zacala mat pochybnosti ci o nieco dochadzam, pretoze vsetci chodia na tie party, diskoteky,brutalne sa tam bavia..a mne pripada, ze tam vacsinou vsetci chodia len na to "jedno"...a kamoska mi hovorila ze zahadzujem to, co sa uz nevrati..ale ved sa nenudim, je pravda ze sa venujem tomu, co ma bavi....takze diky, ze ste ma uistili, ze som vlastne ok a nie ziadny suchar:))))