Sympatektomia

Majka44

melonik54
Chcem by som sa spýtať, ako sa pokračovalo v liečbe potenie rúk,ako postupovať liečbe potenie rúka. Je problém potenia vyriešený a akým spôsobom... Ďakujem.Majka44

haluzman

ahojte, bolo mi by mozne, ze by mi niekto poslal kontakt na oddelenie plucnej chirurgie v podunajskych biskupiciach? neviem ho na internete nikde najst. chcem tuto operaciu rovnako podstupit. nadmernym potenim dlani trpim uz 15 rokov a neda sa s tym dalej zit. dakujem

melonik54

Tento druh potenia mám od detstva.Vtej dobe sa mi rodičia snažili pomôcť, no lekári nevedeli ako. Vďaka pokroku v medicíne existuje táto možnosť na odstranenie mojich problémov. Moja obvodna lekárka mi túto operaciu odporúča.Ak máš neustále mokré ruky a nohy, čo spôsobuje,že je ti neustále zima a vplyvom toho pocitu chladu ťa začnu pobolievať obličky nehovoriac aké je to nepríjemne v každodenom živote keď ti kropaje potu stekajú po rukách.Ak ti potenie spôsobuje v živote rôzne obmedzenia jednoducho si povieš dosť.

lori

Ja viem co to je, len ide o to ci ti to odporucil lekar?ako sa potis ,lebo nie vsetko co si ludia predstavuju pod nadmernym potenim je na tento druh liecby.