Väcsie prsia

Svetla777

alexaja, niet nad to, ked si splnis sen po ktorom uz nejaky ten piatok tuzis, ktory vies, ze by ti zmenil zivot k lepsiemu. mozes mi verit, ze lekari sa budu snazit ti pomoct, poradit, aby vsetko dopadlo tak ako si predstavujes. aspon tak to bolo u mna :)

alexaja

- týmto si mi urobila radosť, je super čítať, že ti priamo lekári pomohli v rozhodnutí a usmernili ťa, takto nejako by som to aj ja potrebovala, pretože fakt mám obavy, či by to bolo presne podľa mojich predstáv, ale tak oni už predsa len majú prax tak vedia -

olejina

alexaja ja ked som sa chystala na tento zakrok tiez som mala strach ako bude vyzerat vysledok ale podstupila som konzultaciu v Centre plastickej a estetickej chirurgie kde mi pomohli rozhodnut sa pre tvar a velkost ktora bude k mojmu telu idealna aby tie prsia vyzerali dobre prirodzene a nie nejako umelo alebo nieco podobne dala som si poradit a dopadlo to nad moje ocakavania :)

alexaja

- tiež už som skúsila toho viacero a nič, preto som sa nad tým začala zamýšľať, ale predsa len si nie som stále istá, ide o to, že mám trošku strach, že či tie prsia budú také ako mám v hlave predstavu, či budú pekného tvaru a či nebudú na mne nejako kričať -

Svetla777

zvacsenie prs mam za sebou a to je vec ktoru nelutujem. skor lutujem to ze som sa k tomu neodhodlala skor a ze som vobec vyhadzovala peniaze za nejake vitaminy doplnky a kadeco co nemalo vobec ziadny ucinok. co ma len oberalo o nadej a o peniaze.

alexaja

- mastičky, krémiky sú na nič, tiež som to skúšala a nič, teraz som začala rozmýšľať nad zákrokom, nad operáciou, avšak neviem ako to spraviť, či do toho ísť, či to neskôr nebudem ľutovať -

nicoll13

To myslite vazne s tym pivom a roznymi mastickami?!! Baby, ale ako teraz vazne...ked chcete vacsie prsia, tak jednoducho plastikou. V dnesnej dobe uz mate takych profesionalov, ze ak to neprehnate s velkostou, tak by ste ani nepovedali, ze su to umele prsia!!! Moja sestra tiez dlho premyslala.. a teraz je uplne spokojna a sebavedoma. Operoval ju pan Dr. Szemerey, a mozem ho vrelo odporucat. alebo si kuknite www.medino.sk , mate tam zoznam najlepsich lekarov a klinik. ;)

pomocnica

pacanova-buď hrdá, pýš sa, nespi na bruchu, keď cvičíš zober si radšej 3 podprdy a buď rada, že nemusíš mať komplexy, že nemáš...No ale keď na fóre poroluješ tak zistíš, aké sú spôsoby, operácie a všetko je teraz už možné. ;-) Ale ja by som bola rada, ja mám normálne, som spokojná, ale aj s väčšími by som bola ak nie viac. Ale asi rovnako. ;-)
Tak pekný deň.

Hdarova

A prečo by ju to nemalo trápiť, veď to neni sranda, keď ti nenarastú aspoň aké také cecky. Ver mi viem o čom hovorím. Človek sa cíti ako chlapec... Len sa ty slečna nenechaj odradiť. Existuje veľa spôsobov na zväčšenie pŕs. Hladaj, googli študuj. Ja práve používam take pirule od megaprsia.sk, zatiaľ to vyzerá sľubne.