Je to rakovina? Flak na penise

Zenetti

síce neviem povedať čo vám je ale držím s vami! tieto ochorenia sú pre nás chlapov zvlášť neprijemne..

v.p.

mam asi pol roka na krku cerveny flak ako cucak,zdurenu uzlinu,moze to byt "rak" alebo nieco so stitnou zlazou?poprosim jatyon o odpoved,lebo zda sa ze je to mudry clovek.dakujem

Kuki

Maca,
moze to byt len hemoroid (www.svetzdravia.sk), ale aj nieco ovela horsie, vratane rakoviny. Manzela pekne postras :) a sup, sup lekarovy. Cim skor tym lepsie. Minimalne clovek vie nacom je. Drzim palce.

maca

porebujem radu pre mojho manzela. Pri stolici ma krvavy vytok niekedy mensi ale niekedy velky. Nechce ist k lekarovi. Co to moze byt

mk

pokožka na penise mi očervenela. Od žaluda(tam kde je to spojené s kožkou uzdička sa to tuším vola)to smeruje k vajciam. V strede medzi vajciami mi vypadali chlpi až po konečnik. ak mi vie niekto pomocť tak dakujem za odpoved na martin89@zoznam.sk al. sem do fóra

Duro

Asi pol roka mam v miesku hrcku. Nemeni velkost ani tvar, je ohranicena, nebolestiva. Bol som s tym u urologa, ktory povedal, ze to nic nie je. Nemam si to vsimat. Semenniky su O.K. Ze to je asi uzlina. Moze byt zvacsena taky dlhy cas? Naviac mam asi 4 mesiace tlacenie pod semennikom - ale to je problem, ktory sa objavil uz pred 8 rokmi. Mozu tieto zalezitosti nejako spolu suvisiet? Moze to suvisiet so svrbenim v konecniku, ktore niekedy pocitujem?

kuki

Clovece... na rokvinu by som to vobec netipoval... ale na nejaku koznu alebo nebodaj pohlavnu chorobu uplne s prehladom. Supajdo s tym doktorovy. Snad nebudes s takym naradim strasit zeny???