Červenanie a vhodne pripravky proti červenaniu

1zufka1

Takze na to prave cervenanie, neexistuju ziadne kremy, oni totiz nedokazu dodat sebavedomie a stratu hamblivosti. Kremy existuju len na tkzv. scervenanu plet, ktora je taka skoro stale a ide o rozsirene cievky ci nieco podobne..To cervenanie je sposobene socialnou fobiou, tak ak hladat pomoc tak u psychologa. Je tu uz o tejto fobii tema, staci si ju najst. Ja som taktiez trpela, teda aj trpim :) cervenanim, ale zlepsilo sa to o hodne od zakladky, vsetko zalezi od kamaratov, okolia,.a ano sebavedomia a pod. teraz na strednej uz sa zacervenam len obcas :)

ryzhen

ja mám 26 rokov a cervenam sa stale, vobec som z toho nevyrastla. myslim, ze je to hlavne o sebavedomi, ktore mam velmi nizke a hned ocerveniem, ked som stredobodom pozornosti (nieco poviem v praci a viac ludi sa na mna pozrie, tak som hned ako paprika), alebo ked niekomu za nieco dakujem, proste ked mam pocit, ze sa mi niekto pozera do vnutra, alebo ma trochu skuma. je to hrozne a viem, ze jedine, co by pomohlo, je psycholog, ziadne kremy, ale bojim sa k nemu ist. takze sa snazim ludom vyhybat a moc nerozpravat, aby sa nikto na mna nepozrel.

lowenka

takse ja mam tento problem tiez som cervena niekdy ked odpovedam,ked sa na mna pozre nejaky chalan alebo ked sa mam s nim rozprawat poradte mi pls co mam robit ja uz nwm asi sa zblaznim takto nemam chut do ziwota

analfabet

Pokiaľ sa jedná o rožšírené žilky tak to je kozmetický aspekt.Ale je tu tzv psychosomatická reakcia vášho podvedomia pr- zasa sa červenám mám rozpálené líca.Alebo je tu sociálny prípad ked vás niekto uvedie do rozpakov - nadmerná skromnosť ale to je zrejme výchovou od detstva takže nejaké krémiky možu len zmierniť stavy.

sonka

petka18... presne po akom dlhom čase ti už naozaj neviem povedať, lebo to bolo už dávno, čo som začala použ. ten krém, noo viem, že dlhý čas to iste netrvalo.

sonka

mňa také brutálne červené líčka trápili dosť dlhú dobu až kým som nevyskúšala krém od l´oréal - hydraderm, taký ružový. Teraz mám od AB - intensive (so zeleným vrchnákom) na deň a na noc hydratačný nočný aquafit (taký modrý) a som úplne spokojná.´Líčka sa mi už červenajú minimálne, takmer vôbec, je to super. Tiež dobré krémy sú aj od lirene a niektoré od garnier, tak skúsete, snáď aj vám to zaberie.