ako babu poriadne nažhaviť?

sjella

hej hento je super.. ked spime, zobudime sa a este v polospanku ma zacne hladkat, potom bozkavat usko.. to vzdy zaberie....

cica

mna najviac zrusi ked je priatel pri mne, ked lezi pri mne a dokyta sa ma. ked mi bozkava usko...... to je najkrajsie zo vsetkeho ked ho pocujem krasne vzdychat....... vtedy vzdy dostanem na neho obrovsku chut a to sa vzdy navzajom zacneme provokovat az skoncime skvelym milovanim :)

sjella

mne strasne dobre robi aj ked ho pocujem vzdychat ked mi bozkava usko. ale tak jemne samozrejme. nie ze ohluchnem :) potom na krku, siji, ramenach je to skvele.. minule ma dostal do uplneho sialenstva ked mi vasnivo bozkaval krk a zaroven hladkal jamku za kolenom..Paci sa mi ked zacne bozkavat pomaly, ale "silno".. alebo ked ideme v aute, vezme si moju ruku a bozkava mi miestocka medzi prstami..ako sa to vola.. taka ako keby blana medzi prstami.. :)

romii

mna osobne ak chalan pride ozdadu... zacne mi vasnivo bozkavat krk, masirovat prsia... ist s rukou dole az k rozkroku kde ma zacne robit rukou ale pritom stale silno a vasnivo bozkavat :)