mam problem ... :(

Príspevok v téme: mam problem ... :(
flowerka

preco existuje laska? ci uz ako kamaratska alebo k chalanovi ... prinasa mi to same problemy ... :( ako vyriesit dilemu ze chalan mojej najlepsej kamosky ma bali??? ja sa vsemozne snazim odmietat, ale nejde to :( chodia spolu uz vyse 2 rokov ... a nie som si ista ze keby som jej to povedala a chcela zacat nieco riesit s tym tipkom bude chciet aj on...viete 2,5 roka je 2,5 roka ... :( ... keby som jej to povedala, nahnevala by sa na mna a stratila by som jej doveru a keby to este aj on odmietol, stratila by som naraz 2 ludi, kt. mam strasne rada. CO MAM ROBIT??? som totalne zufala :(

flowerka

no dobre. zatial sa ho len spytam co vlastne odomna chce. potom budem podla toho konat. dakujem za vsetky prispevky este raz

matoo

Nikto nepovedal, ze to bude lahke. Ja mam problemy s mojou rodinou, nejak neakceptuju moje rozhodnutia a veci s tym spojene ale snubenku si nedam, budem ju branit, bo ju molujem a chcem s nou stravit zbytok zivota...a nie s nimi...

flowerka

no dobre. ale ked ja lubim aj svoju kamosku? kamaratsky samozrejme. je to jedina osoba ktorej doverujem. je to zrada ked som sa donho vlastne zalubila?