mam problem ... :(

Príspevok v téme: mam problem ... :(
flowerka

preco existuje laska? ci uz ako kamaratska alebo k chalanovi ... prinasa mi to same problemy ... :( ako vyriesit dilemu ze chalan mojej najlepsej kamosky ma bali??? ja sa vsemozne snazim odmietat, ale nejde to :( chodia spolu uz vyse 2 rokov ... a nie som si ista ze keby som jej to povedala a chcela zacat nieco riesit s tym tipkom bude chciet aj on...viete 2,5 roka je 2,5 roka ... :( ... keby som jej to povedala, nahnevala by sa na mna a stratila by som jej doveru a keby to este aj on odmietol, stratila by som naraz 2 ludi, kt. mam strasne rada. CO MAM ROBIT??? som totalne zufala :(

poliewoocka

Kamoska nekamoska...asi ma vela ludi za toto niekam posle,ale baby su svine v tomto a nie kazda by upustila.V prirode neexistuju ustupky.Sice,kazda situacia je ina a pravda subjektivna.

flowerka

on za to stoji a preto je to problem. nesom taka blba ze neviem kedy si chalan robi iba haluz ... lenze toto je o inom. ja som chcela odist, on povedal zostan, ale nic nebolo. proste ide o to ze vzdy ked sme spolu tak sa rozpravame o blbostiach, smejeme sa, proste je nam super. ale vzdy sa to nejak otoci na to, ze preco si tak dobre rozumieme?? ze je to zvlastne a vzdy zacne pochybovat o tom s kym chodi...je to na piiip. a citim sa previnilo kvoli tej kamoske :(

ninkaa

To je dost zlozite. Myslim si, ze by si mu mala dat jasne najavo ze nemas zaujem, lebo je to priatel tvojej naj kamaratky.

matoo

Mmmm k tomuto fakt iba jedno. Ak ho tvoja kamaratka lubi a chce s nim stravit zbytok zivota, nechala by si ju zit s niekym, o kom vies, ze si hlada aj ine??? Ak ona mu je to ochotna tolerovat je to jej vec, ale myslim si ak ju mas rada a chces jej pomoct tak nehlad na seba...co ty tym stratis, ale co ona moze stratit alebo ziskat...

poliewoocka

Je to tak...niektorych fascinuje predstava,ze by mali obidve.Naraz.A fascinuje ich a vzrusuje do nepricetnosti fakt,ze by ste sa onho nebodaj pobili.Bali ta?To este neznamena,ze ta miluje.Vela ludi si pletie flirt s laskou a vidi v tom nieco problemove.Len ho nechaj na pokoji.Stal by za to?Co ak by sa potom zacal s tebou "nudit" tak,ako s tvojou kamoskou a robil by to iste?Ako by si sa citila?On ti za to nestoji,je to chudak.

ethel

to sa stáva...riešenia poznám len dve:
1.povedať mu,že nemáš záujem,lebo ti je to kamarátka a ty vzťahy nerozbíjaš..
2. naznačiť jej,aby si viac začala všímať koho má,či mu naozaj verí...
Tá druhá možnosť je podla mňa dobrá len v kamarátstve,ktoré je velmi silné!