Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detoxikácia - čistenie pečene + diéta

Pilotík

Na zdravej pečeni nájdeš odskúšaný systém ako treba užívať pestrec a kmín a jedz viacej zeleniny a ovocia.Mám to za sebou a funguje to aj v mojom okolí.
Jednoduché a účinné.

Ivka 1

Veľmi dobrá a účinná je detoxikácia organizmu pomocou kombinácie : čaju Forever Aloe Blossom Herbal Tea , Aloe Vera Gel + dlhodobo včelí peľ .

P&S

Detoxikovať nestačí,pečeň sa znova upchá tukmi za veľmi krátky čas.Je nutné zároveň aj regenerovať pečeň-respektíve pečeňovú membránu,abysa pečeň znova neupchala tukmi.Robí sa to pomocou pestrec.sk

RNG

dr Bergson pouzival aj ovela vyssie davky, nez 900 mg, v pripade otravy muchotravkami (muskarin)pouzival davky 2800 az 3500 mg bez problemov. a zachranil ludi, co mali sancu vyse 95% zomrietna tento jed.
Pozri na
www.health24.com
kde odporucaju 3 x 2 tabletky bezne.

zuzanalc

Zdravíčko, čítam tu dookola o protokole dr Brgsona, hodlám sa do toho pustiť. Len by ma zaujímala tá 900mg-ová dávka silymarínu, v lekárni som dostala krabičku od Generica len s 140mg,píše sa na nej odpor. dávkovanie 1 tableta, môžem hodiť do seba 6 kusov? Nerada by som potom riešila predávkovanie či iné ťažkosti. Bude to OK ? A ako dlho by mala taká jedna kúra asi trvať? Za odpovede vopred ďakujem :)