otazka na zeny: oralny sex

Príspevok v téme: otazka na zeny: oralny sex
meno

ahojte. Len informacne chcem vediet, ze ci som ja divna alebo to ma tak viac zien. totiz.. ked ma moj partner lize tak to so mnou nic nerobi...iba troooosicku.Dokonca mam pocit, ze ked ma jazyk vo vnutri, ma to stipe.. ked pouzije aj prsty, tak je to v pohode. Ked ma robi prstami, je to skvele. Ale jazykom... tak co myslite.. som divna?:) diky

ucitel

IDE O TO že buď priateľ je tak nešikovný že nevie čo má robiť a z toho titulu to robí zle možno až drsne preto vám to nerobí dobre,alebo 2-há možnosť je taká že vaše vagíny sú alergyscké na niektoré látky v jeho ustach alebo na jeho jazyku.Pre dobrý orálny zážitok musí sa partner vami viacej hrať a stale experimentovať askušať niečo nové čo sa vám zapáči veľa šťastia.........

gurm1

Mna zas trapi taka vec,ze ked frajerku robim jazykom,tak nieze by ju to vzrusovalo,ale ona sa pri tom smeje,lebo ju to stekli.Je to normalne????

775

jeho jazyk je divny ale aj mojej priatelke to jazykom dnu neroby dobre ale inde zas super ale velmi jemne ako keby s perami takym priam bozkavanim az nasavanim klitorisu skuste