Palcovanie - bolelo ma to!

NIKUSSIKK

TO CO TUNA NAPISEM JE DOST TRAPNE PRE MNA A S NIKYM SA O TOM NEBAVIM,,, UZ SOM BOLA AJ PALCNUTA AJ SOM MALA SEX,,,LENZE V POSLEDNOM CASE MA STRASNE SVRBI VAGINA,,,URCITE TO NIEJE TYM ZE POTREBUJEM SEX,/VED LEN PRED2MA DNAMI SOM MALA/ CIM TO JE??

aluska

hanbliva sice mas 17 ale podla tvojho pisania by som povedala ze mas asi tak 14...ked nic nevies o sexe a veco okolo toho tak ho nerob a vyhnes sa trapnostiam!
a zamysli sa preco asi vydavas taky zvuk moja...mozno ta to trkne!

hanbliva

ahojky mam 17 rokov a este som nemala sex priatel ma chel palcnut a bolo vsetko v poho..len pri palcovani sa vydavali take cudne zvuky je to dost trapne pre mna..ako mlaskot alebo neviem to opisat..(myslsim ze vyxadzali s mojej vaginy)aj vam sa thake stava je to nortmlane?? pls odpiste...

ooch

OMG TO ASIZE BOLÍ KAŽDÚ BABU, AJ MNA TO BOLELOK KED MA MOJ CHALAN PALCOVAL, ALE KED SA JA SAMA PALCUJEM TAK MA TO NEBOLI, ALE JA SA NEPALCUJEM PALCOM ALE PEROM, TAKZE SI TAM STRCÍM PERO A IDE TOO, NO PROSTE KED TAM STRCIM PALEC TAK SA MI TO ZDÁ TAKE NECHUTNÉ BLÉÉ TAKE SLIZKÉÉ FÚÚJ ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................

LUDIÁÁÁÁ NAPISTE AKYMI VECAMI SA ESTE PRSTUTEJE?? HMM?? OKREM VIBRATORA.. A OKREM TOHO TAK JA MAM 13 ... PAPÍÍÍÍÍQ

kajo1234

pripájam sa k ostatným.ked otvorim nejaku temu a ked vidim ake az trapne otazky su tak mam normalne z toho nervy ako tu možu napísat deti. ja si myslim ze toto je slusna stranka kde si maju ludia pomahat a nie odpovedat na otazky preco bolelo prvy krat palcovanie...ach jaj