Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrca v hrdle

Príspevok v téme: hrca v hrdle
hromozvod

Poprosim o radu, z ca su na cas mi ostane strasne zle a idem odpadnut a vytvori sa mi hrca v hrdle, tazko sa mi preglga, neviem prist na to cim to je sposobene, ci stravou albo cim. Jedine co mi pomaha je ze si idem lahnut a ono sa to postupne uvolni.
Neviete mi poradit niekto co to moze byt??? Dakujem T.

maciocicka

Je to blokada Qi v krku. Premiesane aj s "hlienmi". Moze to prepuknut na emocnom podklade. Tradicna cinska medicina to vie riesit bylinnymi odvarmi. www.tcmclinic.sk

marcela76

aj ja mám pocit hrče v hrdle na ľavej strane. už som to pociťovala asi pred tromi rokmi, ale postupne sa mi to ukľudnilo, ale teraz sa to vrátilo a som z toho zúfalá.vtedy som mala robené vyšetrenia na krčnom a pozerali mi aj na štítnu žľazu, všetko však bolo v poriadku. z čoho by to mohlo byť?
Ak niekto viete poradiť, poraďte mi.

elen11

1111111111111, ja mám tlak v krku na ľavej strane a cítmi niekedy aj tlak ne temene hlavy a bolesť ramien. Myslíš si že je to tiež z krčnej? Díki.
/bola som na sono krku a všetko ok/

11111111111111

na pricine je aj krcna chrbtica mas pocit akoby si nieco prehltla a ono to ostalo v hrdle asj mne sa to stava niekedy a to dost casto prehltavam aj na 2 alebo 3 krat je to hrozny pocit ale to je len mala cast tooho co ma trapi no rozhodne to nepodcenuj casom sa to zhorsuje

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.