Vykĺbené rameno

dieta este

prosim vas?? ake pohyby mozte robit ked mate vyklbene rameno?? a boli to?? lebo ja som padla na lade a boli ma to dlho ale dako hybats nou mozem.. prosim odpoved..

skilly

Caute vsetci.Mna momentalne caka operacia ramena a to mi vyskocilo este len druhy krat.vyskocilo mi to pri zapase(karate)..resp. vykopli mi to,ak sa vam to stane co i len raz a aktivne sportujete a chcete dalej,doporucim vam chodte na operciu hned ked vam to vyskoci prvy krat.Ortoped vam odporuci ze nie a ze sa to spravy,ale ja som cakala 4 mesiace a pri trochu vecsej zatazi mi to vyskocilo zas.Codte na operaciu budete to mat z krku.Budete mat zarucene ze uz vam to vyskakovat nebude,neboli to samozrejme budete v narkoze a dnes to robia laparoskopicky cize nebudete mat ani jazvy,je to ovela lepsie,lebo tychto problemov sa len tak lahko nezbavite,ja to taham uz skoro rok a tak ci tak som skoncila pri operaciu a lutujem to lebo som to mohla mat uz davno za sebou.

raduz

Stretol som osobne vela ludi co maju problem s ramenom a boli aj na operacii....Ja mam tento problem uz dhlo a vzniklo to v posilovni, ked som cvicil s velkou cinkou nad hlavou a spadla mi za chrbat a tak sa mi vyklbilo prave rameno a od tej doby mam aj problemy....Sice cvicim casto a uzivam aj leiky na klby a trocha sa to zlepsilo, ale pri plavani a boxe to vyskoci....Asi pojdem na operaciu

radinho

Ani ale ja to mam tak ze asi ked som bol maly sa mi to stalo mi to szraatlo asi uz a ako nevyklba sa moc ale pri cvicceni citi strasne bolesti uz pri poslednych seriach

mandela

Aj ja som mal vyklbene rameno a t o dokonca 3 krat prvi krat sa mi to stalo na futbale tak nestastne som spadol na ruku ze som si ho vyklbil bola to bolest ako pes tak som siel na pohotovost tam my to zrentgenovali a napravili paotom som to citil aste ale mesiac potom ked som bol uz relativne fit opet som si isel hrat futbal a opat nestastne narazenie na mantinel a opat vyklbene to som sa ale uz nastval kamarat mi potiahol ruku a rameno bolo spat a bolest omnoho mensia ako prvi krat este som dokonca dohral zapas v branke a potreti krat to bolo pri futbale ako fanusik ked som spravil trochu neprirodzeni pohyb a sup ho von to som si napravil uz aj sam ale od vtedy si davam fakt pozor ale ked sa my to stalo prvi krat ta ked som bol na kontrole u lekara tak mi povedal ze je dobre na to cvicit a ze to bude v pohode ze sa nebudem musiet niako obmedzovat tak neviem Nastastie moj konicek je posilovanie takze sa k tomu cviceniu neako nemusim nutit a dost mozne ze aj to mi pomaha teraz je to asi 4 mesiace o d posledneho vyskocenia a zatial v pohode tak uvidime ale nerad by som isiel na operaciu.

radinho

heh to mne ked vyskoci nboli hocikedy si ho mozem vytiahnut z tade jak keby a aj vratit stale dokola mozem robit toto sa mi stalo asi ked som bol maly sa mi asi vyklbilo a zrastlo a tak to mozem robit stale dokola...asi najdem volakeho doktora a dam si nanovo vyklbit rameno bude to s bolestami ale podstuopim tej bolesti

vyklbenerameno

som rovnaKOo ne+Stastnz y raMenaa tiez mi vyskakujee pri torskom rychLejsiom pohtbee..musime ist na operaciuuu chaLAnii a baby... >d ALEE KED JA NECEM .."DPC

EnRicco

vyklbene rameno doverne poznam, par dni nehybat rukou a bolest sa vytrati. ale ak sa to bude opakovat vyhladaj ortopeda.

radinho

Dobry den prajem chcel by som sa spytat ked som bol maly asi sa mi vyklbilo rameno alebo co sa stalo a mam ho stale rovnake ale ked volaco robim (napr. kliky) tak jak keby vyskoci a a zas naspet a takto vkuse mozem robit.Niektory mi radi nech si idem dat nanovo vyrovnat rameno ak by sa dalo chcel by som pocut aj ine nazory. Dakujem za odpoved