PROBLEM- KVASINKY- HELP,čo si myslite?

Príspevok v téme: PROBLEM- KVASINKY- HELP,čo si myslite?
norka

pred nedavnym som bola u gynekologa,že ma svrbi a mam taky hnusny vytok,a že sa mi to ale stava pravidelne,ale on ma vyšetril a povedal že to je kvasinkove ochorenie že to sa niekedy može stať,aj zvažoval či nemam cystu.ale mne sa to stava ajtak a dobreže nie každy mesiac.Tak mam isť zas zanim a zas mu to povedať???da sa tomu zabraniť nejako?umyvam sa každy den,neviem včom je problem

mimi007

no mne sa tiez stava niekedy, ze mam mykozu,ale isto nie som jedina...vtedy pouzivam masticku CANESTEN a zatial mi pomohla...tak skus a uvidis

jaja

no mne odporučil, rosalgin+irigator, ked to príde, tak to používam. ale jeho prístup je nie správny, že ti na to nedal krém, tablety, alebo čo... - to by mal vedieť on.. je to hlavne z hak, ja sa tiež neviem toho zbaviť...

ou-ou

ahoj norka.ja mam s tymto problem uz 2 roky.kvasinky sa dostavju vacsinou ak mas slabu obranyschopnost,z antikoncepcie,psychicka labilnost alebo caste pouzivanie antibiotik.mne lekarka odporucila homeopatika s laktobacilom.su to mliecne bakterie ktore nicia kvasinky.tiez sa odporuca jest vela cesnaku,cibule a chrenu,a obmedzit sladke.a na intimnu hygienu nieco s obsahom kyseliny mliecnej.a tiez je dobry saforelle-gel,krem,mydlo.ma liecive ucinky pri zapaloch a napr.pri holeni ako dezinfekcia aj na nohy,podpazusie a tak.tak skus a uvidis.pa

sjella

jasne ze mas za nim ist! to ti na to nic nedal? kvasinky sa stale vracaju ak sa neliecia. najdi si t v diskusnom fore je o kvasinkach vela popisaneho, len treba hladat...

cupa

Mas na mysli mykozu?lebo aj ja som to mala neviem z choho lekarka mi dala tabletky ale nepreslo mi to a vratilo sa mi to zasa tak potom priatel mi kupil dalsie uz bez predpisu a preslo mi to zatial sa mi to neobjavilo a vzdy sa zvyklo pred menzes..tak uvidim snad to odislo uz ani neviem z coho som to mala.....