výpis s telefonu

chruminka

ale baby nehadajte sa...moj kamos si tak preveril moju kamosku..jasne ze to ide..len priniesol jej obcanku a doslo mu to postou..fasa co?? toto keby mne nekto spravil tak konec...ale smsky nehrozi...to len hovory..o smskach ..hmmm s tym nerataj-----...

denisa

Toto je chore... !!!
Vypis telefonatov ani SMS ti operator NIKDY neda. A mozes nosit obcianku, pas alebo hoci aj poslanecky preukaz.
Ked si potrebujes overovat svojho frajera, tak mam pre teba jedinu radu: rozidte sa, lebo vztah nastrbeny nedoverou ma kratke trvanie.

Shelly

Jezisi maria,
toto ti nikto nikde neda. Vypis hovorov (a smsiek uz vobec nie) z cudzieho cisla. Ja som ´potrebovala vypis z mojho telefonu (lebo mi ho ukradlu) mala som pisomnu ziadost z policie a doslo mi to za dva tyzdne..telefon uz bol papa...

zuzinka323

tak s tou občankou bude problem...stale ju ma pri sebe..inač sa nedá ???a to postou posielaju ???nedá sa na pockanie ???ja nechcem volania iba smsky prichadzajuce a odchadzajuce

chruminka

da sa to ale musis o to poziadat bud pisomne alebo predlozit obcanku majitela toho cisla--.-asi ces vedet s kym vyvolava tvoj chalan..ze,? tak vezmi jeho obcanku a bez do orangeu...a oni ti to poslu postou..alebo teda do tmobile..neviem aku mas siet