Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

samoopalovanie

Kukulienkaaa

Pouzivam tento St. Moriz Self Tanning a ok, aplikujem rukaviciou od tej istej značky, obidva výrobky kupujem na Notine.

senega

Aj ja som za samoopalovacie mlieka ale radšej si priplať ako nejaké lacné.Budeš vyzerať ako kráčajúca zlá reklama

sandrica234

ked mas vela znamienok, tak je pre teba solarko nebezpecne, naozaj, a plus k tomu bradavice...velke riziko...a bradavice su nakazlive!!!je nezodpovedne s takym niecim chodit do solarka

Lavronne

Musis si zakupit kvalitnejsie samoopalovacie prostriedky ako napr. (Sun & Self Tanning by Decleor Aroma Sun Express Hydrating Self Tan Spray (Body) 150ml)
Je 100% Organicke a prirodzenne vyzerajuce.

katka3738

dobry den! Vie mi niekto poskytnut viac informacii o samoopalovani v solariu a bradaviciac? Ako velmi je to skodlive? Pytam sa lebo chcem ist do solaria ale mam po tele pomerne dost znamienok aj bradavic. Dakujem

mica

dobry je od johnsonu ale aj garnier, akurat je trosku drahsi. ja sa natieram len raz max. 2 krat do tyzdna a vyzera to super. ak mate flaky tak sa netreba az tak vela natierat lebo potom to vyzera otrasne. ked vidim ako niektore dievcata chodia flakate a zfarbene do zlto oranzova, hroznne. ak chcete byt aj v zime super opalene ze vam nestaci len jemny odtien od samoop. tak potom radim uz len solarko...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.