Prichyteni pri sexe

Príspevok v téme: Prichyteni pri sexe
matik

mam taky problem, ze v skole na imatrikulacnom vecierku som sa pri sprchach "vyspala" s o 2 rocniky starsim chalanom.... no, nikto nic nevie, okrem jednej baby,ktora vosla do sprch, aby mohla telefonovat...lenze ta baba je moja spoluziacka. moja uplne ticha spoluziacka, ktora chuda ani nevie, že čo je to sex... ved ja ani neviem kolko nas pozorovala, ale ide o to,ze nas VIDELA :( hrozne sa pred nou citim trapne v triede...a nechcem,aby nieco vykecala...a snazila som sa s nou ajrozpravat, len vzdy,ked za nou idem, vie, co chcem, tak jednoducho mi spred nosa odide...

nunulik

nie ona sa mozno len v tebe sklamala mozno chcela byt s tebou kamoska.. a toto ju dost prekvapilo ked ta zbadala necakaka to od teba myslela si o tebe nieco ine a neviem preco ste to museli robit prave na imatrikulaciach v SKOLE a v sprachach. akoze zaujimave miesto ale nelaka ma to.. hmm tak preco? to si mala taku chut?

macko

to co sa stalo sa mohlo stat hocikomu aj ked je pravda ze stesi mali najst ine miesto ale je to bezna ludska potreba a ta spoluziacka nieje tupa mozno sa stym len vyrovnava co videla mozno je to prenu sok ze nieco take sa deje medzi ludmi zalezi od toho ako ju rodicia ktomu viedli to naznacuje aj to ze sa nechce stebou o tom rozpravat , podla mna sa nemusis bat isto to nikomu nepovie lebo sa bude hanbit s kymkolvek otom komunikovat

poliewoocka

Neodsudzuj kazdeho introverta.Nie kazdy ma totiz nervy rozoberat svoj zivot s okolim a oboznamovat ich s kazdym detailom.Nebodaj vies citat myslienky?Neverim,ze by s niekym zacinala debatu:"ooo...viesco?!Hentu som videla v sprche s jednym..." su aj normalni inteligentni ludia,ktori sa nad "hlupostou" inych len pousmeju a dokazu zit dalej.

matik

aha, jasne, sorry, ja som sem nedala pointu....noo, ze co mam spravit, aby ot nikomu nepovedala, ked je taka tupa .... len mi nevravte, ze aj ja som bola tupa, lebo ja som uz na prisla :(