rastie mi LEN zadok

Príspevok v téme: rastie mi LEN zadok
lindush

chcela by som sa spytat, ze ake cviky alebo ja neviem, mam robit, pretoze ja nepriberam do brucha, ale mne rastie zadok, boky..... dobre, ja budem cvicit, napinat sedacie svaly, ale mne sa s toho spravy pevny, tvrdy zadok, ale ja ho chcem ZMENISIT. chape niekto ,co som tym chccela povedať?? :) ...co by som mala robit.....hmm, len mi nenapiste, ze sa mam zbavit tych vecernych jedal...lebo ja sa fakt snaziiiiim.... :(( :D:D

bedna

ano...aj ja cvicim,kazdy vecer si lahnem na zem - taky relax a dviham zadok,boky,brusaky...takych 15 min a uplne v klude ,pozeram pri tom na markize spravy...potom si na fit-lopte poskacem a tak ...

bedna

uz som to viac krat pisala...mam uz 35r.(postava hrusky) zadok - boky su moj celozivotny ,....ale iba asi ozaj len moj osobny promlem.....lebo chlapi to tak nevidia...uz som si zvykla..a neda sa s tym nic moc robit...isla som sa ustvat na bicykli...strava..sedacie cviky...diety....az raz...., nedavno prisla operacia po ktorej som schudla 10 kg."konecne"aj v bokoch...vies aka som bola rada,ale citila som ,ze som stratila to co na mne bolo to zenske... taksa s tym zmier..su na svete aj horsie veci...papa