AHojte mam jeden problemik a prosim o nazor.chalani aj baby

Príspevok v téme: AHojte mam jeden problemik a prosim o nazor.chalani aj baby
quaresma

Som s priatelkou skoro 2 rocky..Milujeme sa v priemere raz tyzdenne,lebo nezijeme spolu a nie sme spolu tak casto..A moja vydrz pri sexe je rozna..:)Niekedy vydrzim 10 aj 15 minut bez zastavenia a poslednu dobu som si vsimol,tak za posledne 3 milovania,asi minutu,dve..Koli comu to moze byt...Ovplivnuje to aj vzrusenie alebo co???....lebo takto malo som vydrzal len so zaciatku

janka

Quaresma
Ahoj mozem sa ta opytat,robis si to aj sam s rukou aj ked mas priatelku?Myslim v noci,alebo aj cez den ked ona s tebou nieje.

marcelita

No ked sa velmi zrušiš tak to je jasne za sa spraviš hned. naboj sa co s toho vyplyva ze pomaly dalej zájdes. ked to na teba príde tak prestan nepoznas prerušovaný sex a po chvili zase bude to dlhsie trvat a účinok bude skvely.

lele:)

mno ja s mojim priateľom mávame niečo také podobné...nevydrží moc dlho...iba fakt, že niekedy, tak potom na to ideme druhý raz, ked sa nažhavíme a ked to ceme...lenže priateľ bol u doktora dať si robiť nejaké preventívky a a doktor prišiel na to, že má zvýšené množstvo červených krviniek a tak...a preto, že vraj dlho nevydrží a ešte k tomu, ked je vraj zo mna tak hotový, tak sa to fakt nedá...