GANGLIOM

Príspevok v téme: GANGLIOM
hanulla

Pekný den prajem. Potrebuje poradiť. Na vonkajších členkoch sa mi urobili veľké gangliomy /jeden ako pol vajca a druhý menší/ asi týžden predtým ma dost boleli nohy a potom som to zbadala. Bola som s tým u ortopeda, Ten mi ihlou vybral čast rôsolu s toho väčšieho, lebože viac sa neda - že je to huste - a poslal ma domou,kontola o 3 týždne. Ale čo mam robiť dovtedy. väzivá okolo ma začali hodne boliet, nohy až do kolien, uzliny su take ist a na jednej strane ešte bolestivejšie. čo s tým? doplnky a lieky nemam problem si zohnat. Bežné vyšetrenie krvy je v poriadku, bez zápalu. Všade sa píše iba o uzlinách na krku a inych častiach ale o takych ako mam ja nikde :-) Prosim poradte. Skusenosti? Dakujem

RNG

Jod sa podiela v tele na vytvarani hormonov aj enzymov. Enzymi rozlozia nefunkcen a nepotrebne veci v tele=odmoria, vcitane gangliomov, cyst, polypov,hrciek atd.
Na prazdny zaludok brane enzymaticke zmesi robia podobne.

marketta

je,ale mala by si pokoj a takto neverim tomu,že strava a pitny režim či jod tomu pomožu.mam to vyskusane,ale zasa je pravda,že každy clovek je iny!

hanulla

pijem mladý jačmen, chlorelu, ale aku ulohu tam zohráva jod a v akej forme, vnutorne a prikladat niečo aj zvonku?
Myslím si že oprativne to je tá posledná možnost. :-)

marketta

asi ti to tlači na niejaku cievku.mne to tlačilo na žily a slachy.normalne mi trnula až cela ruka a v prstoch som nemala ani cit.poradila by som ti aby si skusila niejakeho ortopeda,vsak to nemas až tak daleko a robia to aj na nohach bo tam bola v nemocnici jedna babulka a tej to operovali nad členkom.

hanulla

nemala som to ešte. Na ruke to býva častejšie. Počula som že v Galante a v NZ su na to dobrý/ja som z NR/, ale neviem či to robia aj na nohách. No a predovšetkým by ako tomu zabranit? Ja som začala niečo som našla, že je potrebné zriedit limfu. Pitný režim mam celkom fain. Znervoznuje ma to že to tak zacalo boliet-až nad kolená.

marketta

ahojhanulla.mala si to uz aj pred tym?mne sa to takto robilo na ruke pri zapesti a poviem ti,že nic prijemne.kazdy mi nato pozeral,že čo to mam,aky nador a pytali sa ma všetci prečo stym nejdem dr.lenže ja som bola u ortopeda a tiež mi to vybral ihlou,stale sa to opakovalo a ked to bolo uz vecsie a bolestivejsie,isla som na ortopediu do Galanty a tam mi to vyoperovali,je to asi najlepsie riesenie a su tam nato dobry odbornici.