LIcenie na ples

Slaninnka

Nuz neviem,ale mne uz len to ze si svetly typ a blondina mi nejde dokopy s cerveno-bordovymi satami.Ku blondine ide skor jemnejsie farby aby vynikla,aby to cele neposobilo tvrdo.Ale ked uz tie saty mas,tak odporucam ist na licenie ku kozmeticke,ktora dokaze dokonale prisposobit make-up k tvojej pleti a typu a taktiez ho zladi ku satam.Ak sa chces licit sama,tak si to urcite najskor odskusaj aspon den vopred aby si vedela si je to ok a ja by som volila skor tu moznost hnedo-bordovej ale netreba to prehanat s trblietkami.Alebo mozno by som volila menej castu moznost urobit si oci len jednoducho cierno-urobit si jednoduchu linku a spiralu a dat si zalezat na perach a tie vykreslit-ale to zalezi od toho ako mas stavane pery a este jedna vec je podstatna,teda aspon myslim,pretoze ked ja idem na nejaku akciu a chodim sa licit ku kozmeticke tak sa ma pyta aj na to ako budem mat vlasy-ci budu dominantne,alebo skor splyvajuce,aby si to vedela rozlozit na tvari pri liceni.

silvix

takto pod na to vylucovacou metodou. Urcite nie zelena, zlta, a takisto by som nezvolila svetle tiene. Ak to ma byt na ples, oci by mali byt zvilditelnene. Ak mas modre oci, tak skombinuj modro-fialovo-bordove (to znjeje ako monokel xixi)alebo trblietave hnedo bordove, svetle trblietky do kutikov. Musim ist, tak skus dnes a ozvi sa zajtra. budem tu.pa

rosa

No aky som typ? Normalna bab:-) obcas blazniva, vasniva, ale aj romanticka:-) Vlasy mam blond, plet mam svetlu a moj vek je 22:-)