dokonaly zadok

pataaaaaaaaa

mne sa robia take vyrazky,alebo skor ako husia koza to vyzera. ale ked pouzijem sillno hydratacne telove mlieko na suchu a citlivu pokozku tak vsetko je ok

jaaaa1111

ahoj mala osm vyrazky od 14 tich , az teraz po 10 tich rokoch skusania vsetkeho mozneho mi konecne zabral konopny krem na akne od cutishelp, zabral po tyzdni, uz ho mam par mesiacov, zadok hladky bez vyrazok, jasne par jazviciek ostalo a tie tam asi budu, ale to mi je jedno :)

Fnuk

Mnoho ľudí a článkov tvrdí, že na vyrážky pomáha hormonálna antikoncepcia. No len neviem či to pomáha aj na vyrážky na zadku... nemá niekto s tým skúsenosť? prosím ak áno dajte vedieť možno by to mnohým pomohlo. Ďakujem

zuzana175

ja som sa ich ciastocne, teda vacsej polovice zbavila tak, ze som vymenila praci prasok...mama pouziva titan a nie je to ako tie holky z casopisov, ale tak da sa to. aj ked by som to chcela dorazit na uplne hladko:D

Laura28

Caute baby, ja mam tiez sedavu pracu a tiez mam vyrazky na zadku. Aj kremujem a dokonca ked mi na chvilku zmiznu, tak sa mi objavia niekde inde (napr. na pleci, pleti..)