dokonaly zadok

zuzana175

no mojmu konkretne to nejako extremne neprekaza.este spolu proti bojujeme a kazdy vecer natierame ritku kremikami:)

bugbi

ja sa chcem opytat ,mimo debaty,ze nakolko toto vadi muzom?teraz nechcem nak hovorit o tom,ze pokial to niektoremu nevadi tak sa vykasli na to.to zas nie...

efe

presne. Keď som bola na MD a stále v pohybe po vyrážkach nebolo ani stopy. Teraz som opäť v práci-sedavej a vyrážky sú tu opäť.Takže to s tým sedením nejako súvisí.

jaminela

Mne sa spravili len asi 2x v živote vyrážky na zadku...a to vtedy keď som písala bakalárku a potom ked som písala diplomovku..proste som na riti sedela od nevidím do nevidím :) takže asi menej sedieť. A rýchlo mi pomohla alpa a aj solárko.

kurnos

No Zuzana175, neviem preco sa to tu nemoze riesit kedze v nazve nie je nic s vyrazkami...
Kamaratka ma tiez vacsi zadok, ale kedze dost sportuje akosi to uz nevidiet.
A vyrazky mam tusim aj ja, musim sa pozriet :D

pepa2

ja mam zasa iny problem! mam celkom dobru postavu, len mam strasne velky zadok!! ja neviem co s tym.. pretoze chudnutie nepotrebujem a cvikmi na zadok sa mi nepodarilo ho zmensit:(((

poliewoocka

Ja z vyrazkami na zadku problemy nemam.Nikdy som ich nemala-klop klop...asi pre to,ze si ho kazdy vecer kremujem lahkym hydratacnym kremom:D

zuzana175

teraz mam taku metodu bubamara, ze som si kupila telovy peeling s hroznovym extraktom a raz za den, niekedy aj dvakrat si tym akoby vydrhnem zadok.aj pomocou kefy.. je to trochu drsne, ale plet je aspon hebsia a niekedy to ustupi. tak ale zatial nepoznam ziadnu metodu, ktora by to uplne odstranila. ak na nieco aj ty prides, tak mi napis prosim ta. dakujem

bubamara

Tiež mám taký problém, už si na niečo prišla? lebo ja zatiaľ nie, vyskúšala som všetko, od pozorovania súvislostí medzi mesačnými fázami až po pozorovanie môjho cyklu cez rôzne čistiace pleťové vody, ktoré raz účinkovali a inokedy vôbec, poradíš?