Hrčka na prsníku!

luliaaankaa

ahojte nasla som si dnes rano na prsniku skor akoby pod bradavkou malou hrcku..trochu am to aj boli...urcite to tam nemam dlho..neviete co to moze byt?:((

kata1612

ahoj ja som mala tiez hrcku a vobec som onej nevedela az raz ked som dostla nestruaciuma zacalo nieco boliet v prsniku a som si tham nahmatala po skonceni nenstruacie ma to prestalo boliet ale bola som u lekarky a ona ma poslala na ultrazvuk a tham mi nevedeli povedat co to je mala som navyber ci pojdem na oeraciu alebo nie ale nevedeli ze co toje a ci sa to bude vobec zvatstsovat alebo to znizne bala som sa velmi ale nakoniec som sa rozhodla aby to islo von a nakoniec som dobre uroblia lebo zistili po rozbore ze by sa to vzdy len zvatsovalo .cize radim skocit ku doktorke mozes mat hoci co nemusi to byt vazne mozu to byt len mliecne uzniny ktore zmiznu ale moze to byt aj ine.cize radim ist kazdemu kto si tham nieco najde

domca198

no ja mám hrčku a čo mám s tím robiť odpíšte mi prosím ja sa hrozne bojím že niečo sa mi stane.Prosím vás odpíšte mi

makinka

prosim vas mam 12 a pol roka a mam pocit ze mam hrcku na prsniku myslite ze je to nieco vazne? mamine som to hovorila ale nic si z toho nerobi ale ja sa strasne bojim :(

suzi663

Ahoj! Tak sme na tom rovnako. Ja som si našla hrčku asi pred pol rokom. U gynekológa som do tej doby nikdy nebola nebola, ale kedze som si našla hrčku,tak som tam musela ísť. Urobil mi aj prehliadku.. a nic to nebolo. Hrcku mi ohmatal.. dal mi na to mast, že si mám natierať a vraj podľa neho to nič nieje.. Ale aj tak ma objednal na ultrazvuk.. Bola som objednaná 23.10,ale keď sa to ráta podľa menštruácie,tak som tam nemohla ísť. Ale teraz ma objednali na 10.12. a to už tam pôjdem na 100%,lebo mi to vychádza.. Tak uvidíme, že čo mi povedia.. veľmi sa bojím, ale pokúšam sa na to nemyslieť.. .. viem ako sa cítiš... veď ja to prežívam ešte aj teraz.. ten stres, že ako to všetko dopadne...

monchhichi

ahojte.nasla som si hrcku v prsniku.Prosim vas,poradte mi, idem k lekarovi,uz som objednana,len ja som este nebola u gynekologa a teraz neviem ked nechcem ist na tu prehliadku tam dole.ale na tu hore.ci sa staci teda vyzliect zhora.okrem toho mi ta objednavka vysla na kramy.tak neviem ci sa mam este aj preobjednat alebo nie.poradte prosim

RNG

Zaujimavy je uvedeny rusky synteticky imunostimulator Polyoxidonium
V sprave z roku 2003 uz tvrdili, ze ho pouzili 2 miliony davok(injekcne) a zatial nemaju ziadne bocne ucinky.
Hlavny ucinok je zvysovanie aktivity a poctu bielych krviniek(makrofagy a NK)cim prispievaju k lieceniu mnozstva chorob od vitalnych po bakterialne a tiez spominaju "autoimunne".
Zatial podobne ucinky boli popisovane na roznych beta glukanoch a AHCC, tiez bez bocnych ucinkov(to je sice uz ovela starsi produkt, povodne uz v 80tych rokoch vo Svedsku hodne pouzivany, v Japonsku vytazky z hub uz pred tym)

mirkaaa

Ja som bola dnes na ultrazvuku lebo ma velmi bolel prsnik tak sa mi podarilo vybavit si termin hned a lekar mi vysvetlil ze sa niekedy stava vplyvom hormonov, ze sa vytvoria hrcky alebo mne sa zvacsila zlaza ci co v prsniku preto ma boli...