Časta a riedka stolica-čo na to.

Príspevok v téme: Časta a riedka stolica-čo na to.
dea

Mam problem, beriem lieky, na ktore nie je zial ina nahrada. Prvy mesiac som pri nich mavala hnacky, teraz sa to trochu upravilo, ale idem aj pät krat za den a je riadka, z casteho chodenia mi uz vysla aj zlata zila. Musim to aj tak prekonat, lebo tie lieky musim brat este 10 mesiacov. Co na to, ako si upravit stolicu, aby to bolo opät normalne? Prosim o hocijaku radu.

Miska164

narušenú črevnú flóru dajú najlôepšie doporiadku probiotika... Mne na problemy s hnackami , ktore som mala ozaj dlhodobo pomohol Biopron IB-Symbio... V mojom pripade islo o hnacky, ktore su dosledkom syndromu drazdiveho creva, a vyskytuju sa najma pri strese, takze som sa ich uplne nezbavila sice :/ ale aspon su menej caste a zmizli aj neprijemne bolesti, ktore hnacky sprevadzali...

71gloria

Na problémy s črevom a vyprázňovaním sú ideálne - ľanové semeno,dubová kôra, ovsené vločky, probiotiká..

dea

to som vsetko vyskusala, problem je v tom, ze potom ma zapcha a neviem ist vobec, preto ta zlata zila. Nepoznate nic na upravenie crevnej flory?