Som suzovany jedinacik...:(:(

Príspevok v téme: Som suzovany jedinacik...:(:(
samucka

Cavte mam 13 a co jedinacik.....rozmaznany jedinacik ..mam vsetko na co si spomeniem ..a take ale to vsetko by som vymenila za to keby som nebola takak obmedzovana ..(moja mama je rozvdena a uz 10 rokov zije s jednym typkom moj nevlastny otec ) ..a tera som zacala chodit do mesta a nic mi nechce dovolit stale ma chce drzat doma do mesta ma pusti tak nanajvis do pol10 a to mi kazdu polhodinu vola..je hrozne ..nechcem byt taka obmedzovana...chcem volsnot ine spoluziacky moze ist aj do 11 a amy ani nevedia kedy prisli...:(:( ja hccme volnost

flower

takze: mas 13! a mozes byt v meste do pol 10. to ti nestaci? bud rada, ze ta vobec pustia AZ do pol 10. si este mlada, mas 13 a byt neskoro vecer v meste je nebezpecne. tvoja mama vie preco to robi. nechce, aby sa ti nieco stalo. bud rada, ze tvojej mame na tebe zalezi. ved urcite aj sama vies, kolko nestasti sa stava, tak to pochop. pises, ze si jedinacik a mas vsetko po com tuzis. vazis si to? pretoze vacsina deti nema ani spolovice toho, co ty a teba trapi, ze nemozes byt do 11 vonku? bud stasta, ze mas to vsetko co mas a ze mas taku mamu. aspon vies, aka si pre nu dolezita. ked budes starsia, budes moct byvat aj dlhsie vonku.