Liečba pijavicami

Príspevok v téme: Liečba pijavicami
susiquatro

ahojte. Veľmi by som vás poprosila, ak niekto vie o nejakom ľudovom liečiteľovi, ktorý lieči pijavicami o kontakt. Kamoškina mama má hroze škaredé kŕčové žily a chce to vyskúšať pijavicami. Bojí s ich ale sama použiť doma. Sme z pPrievidze, ale nie je problém ho ísť navštíviť. Ďakujeme. príp. mail susiquatro@azet.sk

bibi.p

my sme zacali pouzivat tieto pijavice,kvoli maminmu zdravotnemu stavu,nad ktorym nasi uzasny lekari neomylny len mykaju plecami.Takto sme sa trapili 2 roky,bolo by uz na case zacat uznavat z ich strany aj alternativne postupy,mame ich aj doma

denisa

dobry vecer..mam 20 rokov a mam problem so zacinajucimi hemoroidmi..citala som ze liecba pijavicami je ucinna..je to pravda??a ak ano rada by som nasla niekoho zodpovedneho kto lieci pijavicami v bratislave.mate niekto kontakt na niekoho takeho z ba?a pripadne by som chcela vediet kolko to asi stoji...dakujem..

andreaduricova

ahojte vsetci...prosim vas,nevie niekto adresu na pani Evelinu Bielcikovu z Banskej Bystrice?velmi by ste mi tym pomohli...moja mailova adresa je buginka@centrum.sk vopred dakujem...