Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prva pusa?

Lucipuk

Ahoj anoonimoš áno je sa normálne bozkávať ja mám 11/12rokov a dneska som dala pusu chalanovi na pusu prví krát a mne to povedala učitelka že je to normálne tak je to normálne a je to velmi pekné ale prví krát len jemňe na pusu a nesmieš žiadneho francuzáka to až keď budeš pripravená

Lucipuk

A ináč debilom prečo sa staráš do mňa a nie do iních báb čo sú tu prihlásené a ani ma nepoznáš ja chodím do Bratislavi na školu a som 7tačka tak sa staraj o seba ja som potrebovala radu od iných

Lucipuk

Akojki mám 11/12rokov a mám chalane je velmi pekný sme spolu už 15mesiacov a ešste sme si nedali pusu a z mojim chalanom sme sa dohodli že si pusu dáme zajtra a obaja sme hambliví prosím poraďte mi ako to urobým prosím ja ho velmi ľúbym prosím.

momi

mam 12 a mam chalana mileho pekneho vtipneho proste uzasneho. Nestretavame sa casto tak 1krat za tyzden.Uz dlho snivam ze si dame prvu pusu lenze ja som troch hanbiva a on tiez.nieviem ako mu mam dat rvu pusu kedze jeho nazor je ze dievca ma zacat ako prve.Lenze ja mam strach-hanblivost a obavi. Co ak nebude chciet? Co ak ma odstrci a stranim sa? Co ak..... proste mam strach.Sme spolu 1 mesiac a zatial sme sa len tak bojazivo objali. Este sa ani nedrzime za ruky kedze on je veli hanblivi ale pisal mi ze by mi chcel dat pusu ale ja nevie ako mu ju mam dat.Mam velke obavi.Poradite mi prosim???????