bolestivé prsníky

Príspevok v téme: bolestivé prsníky
dana5

Pred menštruáciou mám veľmi bolestivé prsníky, sú vždy trocha väčšie - alebo sa mi to zdá pre ten tlak. To obdobie trvá dosť dlho, snáď len 1týždeň v mesiaci mám pokoj, potom sa bolesť stupňuje, až tak do 2.dňa menštr. Niekedy to býva tak intenzívne, že rozmýšľam, či nie som tentokrát tehotná. Zrejme ide o predmenštruačný syndróm /len prečo to trvá tak veľa dní/Vie mi niekto poradiť, ako sa dajú tieto príznaky zmierniť?

bbmoncabb

uz dlhsie mam problem s lavym prsnikom , pri pritisnuti alebo tlaku mi vytecie troska tekutiny mamografia aj sono su v poriadku . mam neprijemny pocit z toho , prosim poradte cim to je a co sa s tym da robit .dakujem

zuzi19

Ahoj...mam asi2 mesiace ťažkosti s potením, raz mi je teplo raz zima a horúce telo, teplotu nemám a strašne mám bolestivé prsia, bolesť hlavy a nedostala som menzes, pritom viem,že nie som tehotná,mám 47 rokov ,či to nemôže byť menopauza,ale mi objavili aj cistu na maternici,či to všetko môže mať súvislosť..dakujem za radu...

Laurina22

Skus si kupit Mastodynon,stoji 10 €,su to kvapky,po takom mesiaci by si mala pociti ucinky.

Ak nie,skus sa lekara spytat na Aulin,ten pomohol mne.

timea34

asi tyžden ma boli iba jeden prsnik neviem čo to može byť pred dvoma tyžnami som bola na vyšetreni dr,mi ich prechmatal a povedal že su v poriadku

ANČA...

TREBA SA UISTIŤ ČI NEMAŠ CYSTY.CHOĎ IHNEĎ PO MENZES S PRSNIKMI.JA MAM BOĽAVE A DNES MI LEKAR POVEDAL,ŽE MAM MNOŽSTVO CYST,NO JEDNU TREBA DAŤ VON.ČO NA TO POVIEŠ?ŠAK VEĽA ŽIEN BOLIA PRSIA.NO KEĎ BOLIA DOVOD SA NAJDE.NIEČO ZA TYM JE.

elly

ja som mala tiez bolestive prsia a este aj teraz mam no kazdy mesiac aaa sla som na gynekologiu lebo okrem toho ze ma vzdy boleli som mala pocas kramov aj krce a sem tam asi raz dva krat do roka mi zvykla vynechat...tak som tam sla ona ze to je normalne ale ze pre istotu vam urobime testy na hormonalny profil a ahahoo zvyseny prolaktin...

bekushka

Ahojte, ako rozpoznam ci ma bolia prsia z PMS alebo ci som tehotna? ziadne ine priznaky tehotnosti nemam, ale nikdy predtym som nemala take citlive bradavky a prsia... o dva dni by mi mala prist menstruacia ale dovtedy by som chcela mat jasno... moze sa u niekoho zrazu objavit PMS ked predtym nemal?