bolestivé prsníky

Príspevok v téme: bolestivé prsníky
dana5

Pred menštruáciou mám veľmi bolestivé prsníky, sú vždy trocha väčšie - alebo sa mi to zdá pre ten tlak. To obdobie trvá dosť dlho, snáď len 1týždeň v mesiaci mám pokoj, potom sa bolesť stupňuje, až tak do 2.dňa menštr. Niekedy to býva tak intenzívne, že rozmýšľam, či nie som tentokrát tehotná. Zrejme ide o predmenštruačný syndróm /len prečo to trvá tak veľa dní/Vie mi niekto poradiť, ako sa dajú tieto príznaky zmierniť?

vofka

zdravim vsetkych. prosim vas, aj ja by som potrebovala poradit, ohladom prsnikov, ak niekto, nahodou vie nieco ohladom toho...mam velmi citlive prsniky, co sa tyka bradaviek, tak ich vobec nevidno, su vtiahnute do vnutra, a su este viac citlive, ako samostatne prsia. ak niekoho vzrusuje ak im partner nieco robi s prsiami, u mna je to pravy opak, taktiez sa hanbim za svoje bradavky.

chicunka

Ja som ta stastliva, co ma pravidelny 28 dnovy cyklus. Tiez mam pms. Na 14ty den cyklu ma vzdy boli jeden z vajecnikov a niekedy az tak, ze si musim dat ibuprofen. Prsia takisto bolia. Beriem to ako fakt, neriesim to. Lekarka odporucala ibuprofen proti bolavym prsiam. Ma to mnoho zien, ze pred menzes dva tyzdne su prsia hrckave, zvacsene, bolave...Ked je to tak kazdy mesiac, aspon viem, ze telo funguje ako ma. Jasne, ze ked som brala hak, nemala som nic, dokonca takmer ziadne bolesti pri menzes, ale kvoli tomu brat hak, to ani nahodou. Hoci som nemala ziadne neziaduce ucinky, bojim sa to brat...Takto viem, ze vajecniky pracuju, som zdrava, hadam aj plodna. Dieta neplanujeme este zopar rockov, ktovie, ci by mi hak neuspala vajecniky...

svetlana6

poliewoocka ani nad tym nerozmyslaj a tes sa z toho!! mozno si proste hormony jedneho dna povedali: tak a teraz uz zacneme posluchat! :)bodaj by im to vydrzalo co najdlhsie :)

poliewoocka

Ja mam zas opacnu situaciu, asi pred polrokom ma prsia pobolievali a boli naliate, teraz nic. Ziadne pms...Ako je to mozne?

svetlana6

mna tiez velmi bolievali prsniky, aj 2 tyzdne pred menstruaciou (PMS) a pomohol Duphaston, ktory mi predpisal lekar (povodne na nieco uplne ine, na co nepomohol, ale tuto bolest uplne odstranil)

emkaaa

Mastodine som brala aj ja, a pribrala som z toho, vazne. Mala som normalne zachvaty zravosti, lekarka mi to potom potvrdila, ze sa to stava. Takze som to vysadila a trapi sa dalej :((((

axelonka

anicka, hore, ako máš písané choroby, produkty, poradňa, inštitúcie a pod., tak hneď vedľa toho vpravo máš písané: "nie ste prihlásený" a hneď pod tým, že prihlásiť a registrovať. klikneš na to registrovať, vyplníš všetky povinné údaje a obratom ti príde na mail aktivačný kód a hotovo, zaregistruješ sa. potom sa už budeš prihlasovať vedľa toho ako je registrácia - prihlásením.

anicka

Ahojte,citam vase prispevky,a aj ja mam taky problem,ze ma bolia prsniky,a teraz som zacala brat triqvilar,a bolia ma este viac,co mam robit,dakujem