znasilnenie

Príspevok v téme: znasilnenie
rapedgirl

Nezijem na slovensku, tak vobec neviem kam s tym mam v blave ist. V lete som bola na dovolenke na vychodnom slovensku kde ma jeden chalan znasilnil. Rozmyslam nad tym ho udat. Neviete mi niekdo povedat o nejakej poradni v blave kde by sa dalo sa informovat ohladne pravnej situacie k tomu? Je nieco take ako psychologicka podpora pocas toho na slovensku? Vo viedni sa da ist napr do poradne kde sa pracovnicka s tebou porozprava, pripravi na to a spolu s tebou ide na policiju, na sud atd. Sama si to netrufam. Mam este niekolko starsich zazitkov tohto smeru a nemyslim si ze som uz psychicky na tolko stabilna ze by som to sama zvladla. Alebo neviete o nejakej dobrej stranke na nete k tejto teme?

sisinka

ak ho poznas,alebo spoznas podla trebars fotiek,tak ho udaj.nech pyka za svoje skutky.aj ked budes tazko dokazovat tento cin,pokus sa o to,preco by si mal uzivat takymto sposobom?kym neznasilni dalsiu obet.drzim palce,straaaasne.

jajankaa

ludia vy ste vobec normalni sa k nej takto hnusne spravat ? asi ste neboli znasilneny a netusite aky je to pocit ! ja som bola a spamatala som sa po roku uplne sama a nikto mi nepovedal ze by som mohla ho ist aj udat a az po roku som to urobila! rapedgirl tu prisla po radu a nie po vycitanie niecoho od inych ludi , myslim si ze uz toho si sama odniesla vela a nepotrebuje to ... ona neurobila chybu ale chybu urobil ten chalan tak nechapem vase reakcie...ale jasne vy to chapat ani nemozete..poviete si ze mna keby znasilnili hned idem na policiu ...jasne... nemozete sa do toho vzit , lebo sa to neda..zena pri tom mysli na ine veci...ale to tu pisat nebudem aj tak to vy nepochopite... a moja ja som sla za psychologickou osobne povedala som jej co sa stalo a ona mi sama potom vybavila policiu a odporucila ma inej psychologicke a ta ma pripravila na sud...drzim ti palceky

:-o

v lete ta znasilnili a teraz rozmyslas nad tym ze pojdes udat toho chalana??? ...
nad cim si rozmyslala hned po tom ... ze jak fajne si si zasekala????