laska cez internet

asti

ja som sa s mojim priatelom zoznamila pred takmer 5timi rokmi cez txt chat,co bol na markize.Stretavali sme sa,od zaciatku tam bola ta iskra, len on robil v zahranici, tak sme do vztahu nesli..vlani sa vratil, a uz sme zasnubeni, planujeme svadbu, tak nam drzte palceky :o)))

joginka

no moje skusenosti =)
ja som sa cez internet nahodou (nie cielene) zoznamila s mojim terajsim priatelom...a milujem ho nadovsetko =) je to moj zivy pokladik =) a jednoducho viem ze to je na cely zivot...vobec nezalezi na tom ze to bolo zoznamenie cez internet... ale isto treba ist po zoznameni na rande bo pak nebudes vediet ze ci sa ti paci aj naozaj vies =) drzim palcaky =)

zuzka :)

Sasanka, jasne, ze kolko ludi, tolko chuti. Kazdy ma na to iny nazor. A pokial ho nevnucuje tym druhym je to v poriadku :).

sasanka

suhlas s lacom!!! lepsie stravit cas a hladat v terene ako ho presediet za pc. vonku si najdes realnejsich priatelov.

DJ HiDe

Moj nazor na zoznamovanie cez internet je absolutne negativny. Ako sa mozem zalubit do cloveka, ktoreho nepoznam osobne? Mozeme si rozumiet v zalubach, mozeme mat rovnake nazory na svet, mozeme si pisat 10hodin denne, no kym nevidim gestikulaciu, ton hlasu, usmev, mimiky a celkove spravanie, laska vzniknut nemoze.

mocpekny

angelique sice mas pravdu ze sa mozno nekomu pacim, lenze tam to aj skonci pacim sa a koniec nic vazne, No proste sa matka priroda na mne vybujacila.

angelique

Mocpekny, krasa je vec vkusu a to ze sa nepacis sam sebe neznamena, ze sa nepacis aj okoliu a niektorym zenam, by si sa mozno divil :-)

mocpekny

Napriklad ak si moc skaredy ako napriklad ja, proste neviem preco ale nerobim si stoho vrasky, tak som si dal cudziu peknu fotku na net a tolko kamaradok som este nemal. Bomba vec ten internet.