laska cez internet

zuzka :)

cesira Dakujem ti velmi pekne. :)
piskotulienkaa A uz sa s tym nic neda robit ???
jaja Ten film som videla, viem o com hovoris, a neboj, davam si pozor, praveze naopak som mozno az prilis opatrna. :)

jaja

Aj ked je laska nieco uzasne, ce nestretneme kazdy den a ked to pride tak zabudneme aj dýchat. Prajem ti všetko dobre, bud však opatrná, pretoze internet je len spojivko. Si s ním v kontakte cez obrazovku pocitaca, a práve anonimita pocitača moze zvádzat k tomu, že nie všetko čo napise može byt pravda. Nevidela si film zo skutočnej udalosti, kde komunikoval s dievčatami pubertálneho veku dospelý muz, ktorý ich následne niekde pozval s umyslom....Nechcem vykreslovat hrozostrasne scenáre, bud však opatrná a maj pri tom otvorené nielen srdce, ale aj rozum.

piskotulienkaa

Nuz ja som sa v decembri zoznamila s chlapcom cez net :) vsetko bolo uzasne :) zalubili sme sa do seba a mal za mnou pocas dovolenky prist....Bohuzial zistujem ze to asi boli len sladke recicky :) Rozhodne vsak nemienim zavrhnut moznost zoznamenia sa s niekym cez net :) je to podla mna fajn :) vsetko ma svoje vyhody a nevyhody

cesira

ahoj.nie som s tych,ktore by vypisovali,ale na tento prispevok musim reagovat.Aj ja som sa zoznammila s laskou prave cez internet,a sme spolu velmi stastny.Mala som za sebou velmi zle 10rocne manzelstvo,a preto si tuto lasku velmi cenim.Vratila mi chut do zivota.Takze vela stastia aj tebe mila zuzka.

Jarka77

ja som sa tiez zoznamila s terajsim priatelom cez internet sme spolu vyse dvoch rokov a asi bude z toho svadba :-)

zuzka :)

Ahoj loli. Ja si myslim, ze to tu patri, pretoze ak nie je laska, nie je zdravie. To je moj nazor. Diki sii za prispevok :). Velmi si ma potesila :).

sii

ahoj, to je fuk ci sa to tu hodi alebo nie. Ano mam skusenosti. je to super vec. My sme sa s priatelom zoznamili cez icq. A nejako sme sa vpisali do srdiecok. Na buduci rok planujeme svadbu, uz sme spolu 3 roky a sme spolu stastni. Lubime sa nadovsetko. Pre mna zostane pismenkovanie ta najkrajsia vec na svete.