RNG,pomoze to?

Príspevok v téme: RNG,pomoze to?
noonaa

v lekarni mi podali do ruk vyrobok tractMax,ze vraj traviace enzymy,kt.obsahuju:
- papain 50 mg, papaya fruit 20 mg, papaya flavor 7 mg, bromelain 5 mg, sacharidy,glukozu....atd,pyta sa preto,ze prave na tieto latky si upozornoval v suvislosti so zlym travenim a nafukovanim....tvoje odporucane pripravky nejdem dostat,preto sa pytam,ci ma tento tractMax vhodny pomer enzymov,a vobec,ci to poznas...dakujem

RNG

Nuz nie je to velmi silny produkt.
Pre klinicku ucinnost potrebujes viac. Lepsie produkty su specifikovane enzymatickou ucinnostou, nie mg extraktu, ten moze byt totiz rozne silny. Napr bromelain sa charakterizuje jednotkami GDU(tj kolko gramov zelatiny rozpusti=rozlozi), alebo nattokinaza jednotkami FU, kolko fibriotickych jednotiek tam je atd.
V celku ale sa jedna o vela stoviek miligramov aj pre velmi koncentrovane prostriedky.To Max, je tam na "oklamanie nepriatela"
(Dakedy pomoze len vyskusat to na sebe, zoberies tolko, aby si prestala byt nafukana.)
Obrat sa na moje predajne, ja sa budem snazit doviest silnejsie a ucinnejsie prostriedky. Zatial mi schvalili len podobny slaby na moj vkus, enzymi z papaje plus, ja to nazyvam privatne cukricky, ale idem na silnejsie zmesi, kontaktujte firmu , ako su daleko s nimi.
Chcem ovela silnejsi prostriedok, nez stary osveceny a drahy Wobenzym.
Tu v USA je ich viacero na trhu dnes, nacase aby dosli aj na Slovensko.

agina

noona preco sa nepozries na RNG-ho stranku??? -odkaz odstránený-
Naspodu stranky mas dve predajne, jedna je v Blave vo Slimaku a druha je v Lucenci.Predajna v Lucenci posiela aj na dobierku.