ppp, posttraumatický stresový syndróm, depresia

Aamal

a to sú len také drobnosti, kde sú vážne veci? :( ach jaj. no nič iné mi nezostáva, nech to trvá čo to trvá. treba všetko postupne rozmotať a nájsť nejaký začiatok.

Aamal

ďakujem za tvoje slová :)
a máš pravu, aj keď robím čo ma baví, neteším sa z toho akoby som čakala, že sa budem tešiť.

kery

a presne tak-nikto nevravi,ze to je lahke,najma ked nevidis pred sebou koniec svojho trapenia-ale musis tomu VERIT,ze zajtra bude o cosi lepsie...a potom zajtra a zajtra...kusok po kusku si posklada svoje stastie :-)

Aamal

zisťujem, že to svitanie vidím. je kdesi v ďiaľke a viem, že cestička k nemu bude tmavá, plná nástrah, zlyhaní. a ty ďalšie baby ste dôkazom že sa to dá zvládnuť

kery

kery,ale pochop,ze naozaj aj toto patri k zivotu-nemoze byt vsetko len dobre,musi byt cosi aj zle a tazke,aby sme sa vedeli z dobreho tesit :-)

kery

to co bolo bolo-zmier sa s tym,urcite to bolo na nieco dobre...ale dolezite je ako ti bude,budes zit normalne,budes mat zrazu kopu casu a budes sa moct venovat tomu co ta bavi a BUDE TA TO TESIT-AAANO,tesit ako nikdy predtym :-)je to takze viem...no a?o tom to je,to predsa nie je koniec sveta...bojujes a preto si zasluzis pochvalu :-)

Aamal

teda ako prvé som sa začala liečiť na depresiu a potom dlho dlho som nevedela, že mam toto. asi preto, že tieto choroby sa spájajú hlavne s túžbou po štíhlosti. že môžu byť dôsledkom iných problémov...o tom sa veľmi nehovori :(