Poradťe...zaujima váš názor...

Príspevok v téme: Poradťe...zaujima váš názor...
dada2

prosim poradte... mam takeho kamaráta, ktory je do mna uz velmi dlho zalubeny a ja som ho vzdy brala ako kamarata a az ked mi prejavil svoje city, som pochopila, ze nase kamaratstvo bral inak ako ja...aj som sa snazila , ale nejako mi to nejde, neviem ako mam dalej riesit tuto situaciu, ci sa mam aspon pokusit, alebo vykaslat sa na to, ja si myslim, ze ked u mna doposial nic nepreskocilo, pokusat sa je asi zbytocne...on ked je somnou tak sa cely trasie ako by ma chcel a ja nic necitim, aj ked myslim na neho a predstavujem si to, ale nic mi akosi z toho nevychadza... ziadna krasna predstava(((

dada2

... a este sa ospravedlnujem za pravopisne chyby, ale som po flame a este v praci... spala som 3hod a nejak som to vcera prehnala s alkoholom... takze Poradte ... zaujima ma vas nazor malo byt spravne...

dada

hm... lea asi sa nato vykaslem, aj ked viem, ze by som sa mala úúúúúúúúúzasne, ale bez tej iskry to nieje ono...

lea

tak to je ina vec. ja neviem preco somm si myslela, ze daka tinedzerka 12rocna to pise :-)) nechcem ta nejako ovplyvnovat, ale ja som raz zacala chodit s jednym co bol fesak, vysoky, sikovny lekar, ale nedalo sa to. pol roka som cakala na prichod chemie a bolo to len zbytocne trapenie. nikdy to nezaiskrilo z mojej strany

dada2

lea mas pravdu, chemia ziadna ale rôcikov mame obaja uz dost ... je odomna o 3 roky mladsi a ja mam uz ...ale tazko sa mi to pise, skratka po tridsiatke