problemy s erekciouu

Príspevok v téme: problemy s erekciouu
kkkamil

Mam 15 rokov a mam problem. Mam priatela a ked sa vzajomne uspokojujeme tak mavam problemy s udrzanim erekcie a s ejakulaciou. Ked ma zacne drazdit tak sa mi postavi, ale dlho mi to nevydrzi a klesne a casto sa mi stava ze potom sa mi uz vobec nepostavi, nech sa vsemozne o to pokusa. A stava sa mi ze aj ked mi stoji a robi mi to rukou tak nemozem dosiahnut ejakulaciu aj ked mi to robi napriklad 15 minut. Ale ked si to robim sam, doma tak nemam taketo problemy. Nebyvam pri nom nervozny alebo tak. Uz sme to viac krat opakovali ale bezvysledne. Prosim pokuste sa mi nieco poradit.

ludo

Priznaky ktore popisujes by som pripisal k tomu, ze uz nemas vnutone zaujem o tvojho priatela, pripadne homosexualita nie je tvoj pravy smer. Navyse mas pri tom pocit viny. Z kariet mi vychadza ze je vas vztah u konca, pripadne tesne pred koncom. Nebran sa tomu a skus tiez zensku ruku :-). Mozno s chlapom je to fajn, ale uvidis (ak tuto skusenost nemas) ze so zenou to bude este lepsie. Myslim preto, ze tvoja sexualna orientacia na muzov nie je v poriadku, ze nemas zaujem o tvojho partnera v sexualnej oblasti, odprucam najst si priatelku (zenu). Nie som si isty, ale mam pocit tiez z tvojich slov, ze tato volba (homosexualita) nebola az tak uplne cela tvoja. Myslim, ze si bol do nej vtiahnuty atd... ale tvoje vnutro asi potrebuje zenu tak ako to priroda normalne urobila, cize muz patri k zene.