pomoc od muzov

katka123

moj priatel niekedy ked ja este nie som tak utecie odo mna a da si studenu vodu na penis...alebo aj ostane a snazi sa mysliet na nieco ine,blbe,aby ho to tak velmi nevzrusovalo a tak to aspon oddiali..no nekedy su mu to nedari a je to iba na chvilocku...ale vsetko je to vedomi,sugescia..proste keby skusil rozmyslat nad niecim spatnym tak to oddiali podla mna..ale samozrejme nie vtedy ked uz pomaly strieka..ale chlap to vraj citi aj predtym este ani par sekund pred vyvrcholenim..ta ja neviem!!treba ho kupnut abo stipnut kdesi:-Da bude...ale nie..to som si robila srandu

vecernica

moj priatel mi hovoril ze vraj sa to da naucit ovladat, je to vraj len nechut partnera. neviem nie som chlap.Ja ason viem ze v istom bode viem vzrusenie ovladat a potom uz nie, snad je to tak aj u muzov

casey

No my mame nieco podobne, priatel sa pri milovani spravi skoro.. Sam moc na masturbaciu neni, len ked ho spravim ja ma najradsej a ked pri sulozi pouzivame len kondom, je nebezpecne aby som ho spravila a potom isiel do mna

uciteľ

Prvý krát nech sa urobí rukou a neskôr pokračujte klasicky ,mal by pravidelne masturbobať aby sa to upavilo....